2737
2734
عنوان

کم شدن حرکت جنین در هفته 22

28438 بازدید | 29 پست
من هفته 20 اولین بار تکونهای نی نی رو حس کردم و روز به روزهم بیشتر میشد، ولی الان سه روزه تکوناش خیلی کم شده دو سه بار خیلی آروم در طول روز،چیز شیرینم خوردم فایده ای نداشت،چیکار کنم؟
آریا پسر عزیز مامان 3 تیر 94 زمینی شد ،بهترین هدیه خدا به زندگی ما خوش اومدی
والا من الانم ک هفته 29 هستم تکوناش گاهی کم شده و الکی نگرانم کرده اگه واقعا خییییییییییییییلی محسوسه برو سونو... نوع غذایی ک میخوری و میزان استراحت و تحرکت هم تو حرکاتش نقش داره.. شمردن حرکات از هفته 28 به بعد معنی پیدا میکنه ولی اگه نگرانی برو دکتر از روی صدای قلبش هم میتونن بفهمن که آب دورش خوبه یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
صدف جون برو عسل و آب قاطی کن آرامشت رو حفظ کن و به پهلو چپ بخواب ببین چی میشه. نفس عمیق بکش و یه بار دیگه امتحان کن ایشالا حرکت میکنه من تا حالا خیلی اینجوری شدم چربی شکم هم اصلا ندارم ولی وقتی رفتم سونو نینیم تکون میخورد اما من نمیفهمیدم... راستی خیییییلی آب بخور ... من یه سری بیمارستان بستری بودم بهم سرم وصل بود خیلی تکون میخورد به دکتر گفتم گفت بخاطر اینه که خونت خیلی خوب جریان داره... شاید خونت کمی غلیظ شده ابمیوه و مایعات بخور
نینی بهار همین الان یه شربت شیرین خوردم هر چی دراز کشیدم خبری نشد باید صبر کنم تا شوهر بیاد بریم بیمارستان که اونم معلوم نیست کی بیاد
زنگش بزن عزیزم میری صدای قلبشو میشنوی آروم میشی... طاق باز بخواب ببین چیزی میفهمی... آب خییییییلی بخور. میگن استرس باعث میشه جنین بیشتر حرکت کنه ولی واسه من برعکسه وقتی خیلی استرس دارم اصلا تکون نمیخوره
الان میرم آب میخورم باز دراز بکشم ببینم چی میشه مرسی نی نی بهار جون ،برام دعا کن
باشه عزیزم مطمین باش هیچچچچی نیست منم تا الان خیلی اینجوری شدم... حتی الان ک تقریبا 7 ماهمه حدود دو ساعته حرکت نکرده... میگن هر نیم ساعت باید حرکت کنه اما دیروز معایناتم نرمال بود... اصلا نگران نباش
نگران نباش منم بعضی روزا اینجوری میشم
https://t.me/mafarzandiranim برنامه های روزانه ی کانال 🖌نکات تربیتی 🖌آموزش بازی آموزشی در خانه 🖌قصه ی شب 🖌غذای کمکی 🖌آموزش کاردستی با ما همراه باشید @mafarzandiranim
2706