2726
عنوان

خرید بستنی ساز ، آری یا نه ؟

34845 بازدید | 36 پست
سلام دوستای گلم.
راستش من به آشپزی خیلی علاقه دارم و خیلی وقت ها هم دوست دارم دستورهای من در آوردی اختراع کنم. درست کردن دسر رو هم خیلی دوست دارم. اینها رو گفتم که ازتون بپرسم به نظرتون بستنی ساز خونگی وسیله به درد بخوری هست یا نه ؟ راستش خیلی دوست دارم تو خونه بستنی درست کنم با طعم هایی که دوست دارم یا طعم های جدید. نمیدونم بستنی ساز چقدر میتونه کارم رو راحت کنه.
به نظرتون وسیله به درد بخوری هست ؟ کسی از شماها داره و ازش استفاده میکنه ؟
ممنونم دوستای گلم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم خیلی دوست دارم بدونم. از صبح این تاپیک باز هست ببینم بالاخره نظری میاد.

فکر کنم کسی این دستگاه رو نداره، برای همین نظری نمی دن.
فروش شیرینی های تزئین شده با تم دلخواه شما، 09353064260 - نمونه کار در http://aramcookies.blogfa.com
اناهیتا جون من توی سایت سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم، قبل از شما هم بعضیا پرسیده بودن ولی جوابی بهشون نداده بودن
فکر میکنم کمتر کسی داشته باشه
هنوزم تو این هیاهو، توی این بغض شبونه...من و گنجشکای خونه دیدنت عادتمونه
ممنونم دوستای گلم که به این تاپیک سر زدین و بهم جواب دادین. راستش فکر میکردم دیگه هیچ کی نمیاد این تاپیک رو بخونه.
آرام جون امیدوارم بودم کسی داشته باشه و بتونه راهنمایی ام کنه.

پانی جان بله فقط میشه توش بستنی و دسرهای یخی درست کرد.

غزلک جون من تو نت هم خیلی سرچ کردم. خیلی خیلی کم در موردش مطلب نوشته شده. چند نفری گفته بودن به درد نمیخوره و پول دور ریختنه. میگفتن بدون اون هم میشه بستنی ساخت.

اینطور که من تحقیق کردم دو نوع بستنی ساز وجود داره . یکی ساده که باید قبل از درست کردن بستنی ، باید محفظه اون رو به مدت چند ساعت (از 8 ساعت تا 18 ساعت بسته به مدل ها و برندهای مختلف فرق میکرد) بذاریم توی فریزر. بعد بیاریم بیرون و مواد بستنی رو توش بریزیم و خوب مخلوط کنیم و دوباره بذاریم فریزر.
یه مدل دیگه اش هم مدل کمپرسر دارش هست که ظاهرا دیگه نیازی به فریزر نداره. (البته دقیقا مطمئن نیستم)

در کل ظاهرا خوبی بستنی ساز اینه که مجبور نیستی مواد بستنی رو چندین بار بذاری فریزر دوباره در بیاری و هم بزنی و دوباره بذاری و ... . یعنی اون سرمای محفظه اش باعث میشه همونجوری که تو داری بستنی رو توش هم میزنی حالت کشی رو پیدا کنه.
راستش وقتی تو بفرمایید شام دیدم بعضی از شرکت کننده ها بستنی ساز داشتن بیشتر راغب شدم. گفتم حتما وسیله به درد بخوری هست (برخلاف نظرات منفی ای که شنیده بودم) که لااقل تو این تعداد شرکت کننده چند نفر داشتن و استفاده هم میکردن
اونم توی اروپا که فراوونی بسنتیه و بستنی های آماده خوشمزه با هر طعمی موجوده
من بستنی ساز با مارک الگانت خریدم

توش بستنی هم درست کردم. بستنی شاتوتی. خیلی عالی و خوشمزه شد. درست مثل بستنی شاتوتی های بیرون (البته از نوع خوشمزه اش) و شاید هم خوشمزه تر.

پس همین جا اعلام میکنم : خرید بستنی ساز ؟ آری.
از اینجا میتونید خرید کنید و توضیجاتشم براتون نوشتم .

http://fikala.ir/index.php?route=product/product&product_id=86

بستنی ساز مونتیس Ice Cream Maker Montiss ( آیس کریم میکر )
برای اینکه بتونید همه نوع بستنی مورد علاقه خودتونو در منزل تهیه کنید. کافیست با خرید یک دستگاه بستنی ساز خانگی مونتیس، تحت لیسانس هلند، بظرفیت یک لیتر، ساخته شده درتنها کارخانه ساخت دستگاه بستنی ساز در چین که دارای مجوز تولید بستنی ساز جهت صادرات به آمریکا و کشورهای اتحادیه اروپا است و با اطمینان خاطر از ضمانت واقعی یکساله مستقیم ازطرف وارد کننده، نه تنها بستنی بلکه دسرهای خوشمزه مورد علاقه خود و خانواده را می توانید به راحتی در منزل تهیه و از طعم واقعی بستنی که خودتون درست کردید لذت ببرید اونهم نه تو تابستون بلکه در تمام ماه های سال .

برخی از امکانات و قابلیتها:
# امکان درست کردن بستنی و انواع دسر بر اساس سلیقه و ذائقه شخصی
# امکان دزست کردن بستنی در هر زمان و هر فصل
# اطمینان از استفاده مواد اولیه سالم و بهداشتی در درست کردن بستنی
# دستگاه کوچک و کم حجم، قابلیت شتشوی سریع و آسان
# امکان درست بستنی و دسر رژیمی بر اساس شرایط پزشکی افراد، برای مثال بیماران دیابتی
# ساخته شده تحت برند مونتیس هلند که از معروف ترین برندهای شناخته شده در اروپا
# امکان استفاده پودر بستنی آماده، تولید کشور آلمان در انواع طعم و مزه

روش تهیه بستنی با بستنی ساز مانتیس:
برای شروع، پس از شستشوی محفظه استیل و تیغه همزن با مایع ظرفشوئی و آب گرم، آن را کاملا از داخل و بیرون خشک کرده و به مدت 10 ساعت در داخل فریزر و یا محفظه انجماد یخچال قرار دهید تا به خوبی سرما را به خود جذب نماید و مایع ویژه موجود در میان محفظه داخلی و بیرونی دستگاه بستنی ساز شما کاملا منجمد شود.

تذکر:
چنانچه درجه انجماد فریزر و یا محفظه انجماد یخچال شما قابل تنظیم نیست، میتوانید دستگاه بستنی ساز خود را برای مدت بیشتری در فریزر و یا محفظه انجماد یخچال نگه دارید تا مایع بین دو محفظه دستگاه کاملا منجمد شود.
پس از آماده سازی مواد مورد نیاز برای تهیه بستنی و قبل از انتقال مواد به مخزن استیل از تقلیل درجه حرارت به زیر 10 درجه سانتیگراد اطمینان حاصل نمائید و جدا" از تماس هرگونه مایعات داغ و بالاتر از 80 درجه سانتی گراد با داخل محفظه استیل جلوگیری نمائید.
با توجه به مواد ویژه جاذب سرما، موجود در بین محفظه استیل و بدنه دستگاه بستنی ساز، دقت نمائید با دستکش یا پارچه اقدام به خارج کردن محفظه از فریزر بنمائید
دقت نمائید بستنی ساز درکنار شعله آتش, اتو، مایکرو ویو، مایکروفر و یا هرگونه وسایل گرما ساز دیگر قرار نگیرد و همچنین از نگهداری آن در مکانهای مرطوب نیز خودداری نمائید.
قبل از اتصال متعلقات و راه اندازی بستنی ساز، نسبت به مطالعه دفترچه راهنما که به صورت مصور اقدام به راهنمایی شما نموده است اقدام فرمائید، به ویژه دستور نصب قطعات بستنی ساز،
منبع تغذیه بستنی ساز برق 220 ولت مورد استفاده در ایران می باشد و نیاز به هیچگونه تبدیل و یا ترانس ندارد.

بستنی ساز اورجینال را به همراه ضمانت نامه اصل از فروشگاه اینترنتی فی کالا نماینده انحصاری فروش اینترنتی بازرگانی کاشانه با قیمت باور نکردنی خریداری نمائید
2706