2733
2734
دردش دقیقا زیاده ولی بیشترش قابل تحمله نیم ساعت اخرش سخته
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اصلا نترس مطمین باش و هم میتونی من خودم کسی بودم که تا حالا آمپول هم نزدم چون میترسم ولی زایمان طبیعی رو انتخاب کردم و اصلا قابل توصیف نیست وقتی به دنیا میاد و میزارنش تو بغلت . انشاا... راحت و خوب زایمان کنی و نی نی بیاد تو بغلت .
خدایا برای داده و نداده ات شکر که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت
عزیزم دردردش زیاده بیشتر به قسمت باسنت فشار میاد خب نیم ساعت یک ساعت آخر دردش بیشتر میشه و قطع نمیشه اما به این فکر کن که تیغ جراحی بهت نمیخوره هیکلت کمتر به هم میریزه بعد زایمان راحت جابجا میشی و هزار تا منفعت دیگه
منم جفت نی نی هام فروردینی ن بعد عید اومدن 14-18 یه زایمانم مثل کمردرد پریودی بود، شدید تر یکی دل دررد پریودی اونم شدیدتر به دردش فکر نکن، موقع زایمان به کمک هورمونا تحملش راحت تره در ضمن بین دردها فاصله هست
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
زایمان دومم در نهایت سزارین شدم با کمک پمپ مورفین راحت بود ولی واقعا طبیعی یه چیز دیگه س بعد دو هفته اصلا انگار نه انگار زایمان کرده بودم، نه جای بخبه م دیده میشد نه دردی داشتم ولی سزارین بالاخره جراحیه، تا چند وقت رو شکمم نمیتونستم بخوابم یه دردهایی تا دو سه ماه بود دیر روبراه شدم
من خودم از کسایی بودم که تا روز آخر نمیدونستم سزارین کنم یا طبیعی بالخره تصمیم به طبیعی گرم با خودم گفتم ۷میلیارد آدم چه جوری به دنیا اومدن همه یعنی یه جراح بالاسرشون بوده تازه فققط ایران راحت سزارین میکنن پس حتما در تحمل انسان هست و به امید خدا رفتم جلو درد اش فوق العاده زیاده آخراش موقع خروج سر بچه فشار خیلی شدید داره طوری که آدم انگار میخواد منفجر شه ولی نمیخوام بترسونمت اگه شرایط لگنی و پوزیشن بچه و یه پزشک خوب داشته باشی و ازهمه مهمتر کمک خدا همه چی حللللله
2706