2733
2734
ﺟﻮﻧﻪ ﻣﻦ ﻛﺴﻲ ﻧﻤﺪﻭﻧﻪ ﭼﻘﺪ ﺳﺨﺖ ﻣﻴﮕﻴﺮﻥ اﮔﻪ ﺑﺮﻡ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻳﺎ ﻧﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﺒﻴﻌﻲ ﺑﺎﺷﻪ
گاهی برای ارام شدن وقت بگذاریدنفس بکشید مکانی زیبا بیابید و به هیچ چیز فکر نکنید...
ﻣﻦ اﺯ ﻃﺒﻴﻌﻲ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ ﻳﻪ ﺑﺎﺭﻡ ﺳﻘﻄ ﺩاﺷﺘﻢ اﺳﺘﺮﺱ ﺩاﺭﻡ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﻛﺴﻲ ﺭﻓﺘﻪ ﺟﺪﻳﺪا ﺳﺰ اﻧﺘﺨﺎﺑﻲ ﻛﻨﻪ ﺭﺿﻮﻱ!?
گاهی برای ارام شدن وقت بگذاریدنفس بکشید مکانی زیبا بیابید و به هیچ چیز فکر نکنید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اﻣﺮﻭﺯ ﺭﻓﺘﻢ ﺩﻛﺘﺮﻡ ﮔﻔﺖ ﺑﺮﻭ ﺳﻴﻨﺎ ﺣﺎﻻ ﻣﻮﻧﺪﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺷﺘﻢ ﺑﺮﻡ ﺭﺿﻮﻱ
سلام سزارین به نامه دکترمگه نیست ؟ درضمن من بهت سینا وبنت الهدی رو پیشنهادمیدم اگه دکترت اونجاهم میره
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2740
ﭼﺮا ﺩﻛﺘﺮ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﻭ ﻭاﺳﻪ ﺳﻴﻨﺎ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻭﻟﻲ ﮔﻔﺖ اﮔﻪ ﺭﺿﻮﻱ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﻴﻜﻨﻪ اﻭﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺎﻡ
اهان یعنی دکترت گفت بیمارستان باید قبول کنه ؟ نه عزیزم نداشتم ولی اطرافیانمو دیدم که توی این بیمارستانها زایمان کردن سینا وبنت الهدی عالین رضوی هم خوبه ولی این دو بهترن
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
ﺧﻮﺩﻩ ﺩﻛﺘﺮﻡ ﺳﻴﻨﺎ ﺭﻭ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻗﺒﻮﻝ ﺩاﺭﻩ ﻭﻟﻲ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻣﻴﮕﻪ ﺭﺿﻮﻱ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺩﻭﺩﻟﻢ ﻛﺮﺩﻩ ﻣﻴﮕﻪ ﭘﺮﺳﻴﺪﻡ و اﺯﻳﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﻭاﺳﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻣﻮﻧﺪﻡ
2706