2737
2734
چه بازیهایی باهاش بکنم اگر کتاب و سی دی میشناسید معرفی کنید لطفا
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
اصلا نگران نباش پسر خواهر من تا سه سالگی هم خوب حرف نمیزد خواهرم کلی گفتار درمانی وروانشناس برد اخرم یه پروفسور بهش گفت همه کودکان قدرت تکلم دارن فقط بر میگرده به موضوع ژنتیک ممکنه به پدر یا یکی از اقوام که دیر به حرف اومده باشه رفته باشه کم کم خودش خوب میشه الان انقدر حرف میزنه یکی باید ساکتش کنه
ممنون عزیزم ولی خیلی دوست دارم بهم بگه مامان
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازلی جون فقط و فقط باهاش حرف بزن. به زبون خودت نه بچگانه. حتی اگر پاسخی دریافت نکردی. کتاب های مخصوص گروه سنی ش رو بخر و براش بخون. ولی مجبورش نکن بشینه گوش کنه کم کم بخون عادت می کنه. شعر کودکانه هم یادت نره. همین طور که کارهات رو انجام میدی براش شعر بخون. بچه حرف زدن رو از حرف زدن دیگران مخصوصا مادر می آموزه.
مرا هزار امیــــــــــــد است و هر هزار تویــــــــــــــــــــــــــــــــی
2728
مجموعه کتاب های لئو و پوپی رو من دارم نمی دونم الان چاپ میشه یا نه. یک مجموعه جدید هست (15 جلدی) به نام داستان های چوپی. اونها رو براش بخون
مرا هزار امیــــــــــــد است و هر هزار تویــــــــــــــــــــــــــــــــی
2738
ممنون مانیکای عزیز و مهنوش عزیز
پسر من در دو سالگی فقط میگفت مامان بابا دوماهی گفتار بردمش الانم ۴سالش بعصی حروف نمیتونه تلفط کنه ولی اینقد حرف میزنه تو جلسه های گفتار باهااش تمرین میکردن فقط تکرار کاری که تو خونه انجام نمیده اونجا چون مجبور بود انجام میداد بعد یه مدتی مقاومت کرد نرفت فقط تکرار کردن لازمه باهاش تو خونه تمرین کن
خدایا همیشه بامن مهربانی ولی من ناسپاس.