2733
2739
سلام خبیلی نگرانم سه شنبه زایمان کردم دقت نکردیم که جیش کرده یانه دیروز پرستارا گفتن چکش کنید دقت کردمداصلن جیش نکرد برگشتیم خونه تا دیشب یه دفعه جیش کرد اونم آب قند بهش دادم امروزم دقت کردم شاید یه بار فردا تازه ساعت ۹ سه روزش تمومش میشه چیکار کنم دارم دق میکنم مدفوعش به راهه ...امروزم اسهال داشته شیر خودم کمه خیلی کمکی شیر خشک ببلاک بهش میدن بیشتر مواقع غیر از گرسنگی خوابه
خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است... صبرش تمام شده است ... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است.. خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم همین که مدفوع کرده کافیه. بعدشم تو که آزمایش نکردی ببینی همراه مدفوعش ادرار هم هست یا نه! کلا بچه های نوزاد خیلی شکمشون کار میکنه و معمولا هر چند ساعت یکبار برای مدفوع عوضشون میکنن نه برای ادرار خالی.
2731
مدفوعش اخرین بار اب خالی بود
خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است... صبرش تمام شده است ... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است.. خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب!