2726
عنوان

زایمان طبیعی بدون درد - دکتر صفارزاده کرمانی - بیمارستان عرفان

| مشاهده متن کامل بحث + 53124 بازدید | 73 پست
سلام مامانا یه سوال داشتم من الان 8 هفتم هست و بیمار دکتر صفارزاده هستم ولی وقتی راجع به هزینه ها ازش سوال کردم گفت 800 توی مطب می گیرده به نظرم واقعا پول زوریه یعنی نه می تونی از بیمه بگیری و نه کاری می تونی انجام بدی اون موقع این چه بیمه ای است که ما استفاده می کنیم 1400هم که بیمارستان می گیره توی هفته پیش باهاشون صحبت کردم اونم طبیعی حالا نمی دونم چیکار کنم از یک طرف می گم که نکنه یه وقت دکترم رو عوض کنم برام مشکلی پیش بیاد تا با یه دکتر دیگه هماهنگ بشم از یه طرف هم زورم میاد این قدر پول بدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سمیرا جون این پول اضافی را همه دکترها میگیرند.این هزینه برای سزارین بیشتر هست.در ضمن متاسفانه این هزینه اضافی دکتر را به هیچ روشی نمیتونی ندی یا از جایی بگیری.چون تا این پول اضافه را ندی دکتر اجازه جهت زایمان را صادر نمی کند
سلام دوستان...من نمیدونم اینهمه نگرانی و هزینه برای زایمان چرا...اونایی که زایمان طبیعی میخوان انجام بدن درواقع همه زایمان به عهده خودشونه...چرا باید اینهمه پول برای زایمان طبیعی بدین...من تو بیمارستان حضرت زینب تهران زایمان طبیعی انجام دادم...خیلی هم راضی بودم..پولشم با تمام اینور و اونورش با بیمه حدود صدتومن شد...به همین راحتی...من فقط مطمین شدم در تمام ساعات شبانه روز دکتر متخصص هست..درد کشیدنم که تموم شد...تا اونموقع ماماها مواظبم بودن اون آخر دکتر متخصص اومد و زایمان رو تموم کردو بخیه زدو تموم...شما هم برای طبیعی یه بیمارستان بیمه ای خوب پیدا کنین و فقط مطمین بشین که همیشه دکتر متخصص میاد بالا سرتون نه انترن و ...همین..و به خدا توکل کنین...
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
مامانای گل سلام .من هم پیش دکتر صفار زاده می رمو الا 4 ماهه هستم.از زایمان طبیعی واقعا می ترسم .خواهش می کنم واقعیت رو بهم بگین.یعنی اصلا درد و مشکلی نداشتین موقع زایمان؟ اینکه میگن بعدش سر درد و کمر درد داره واقعیته؟ خلاصه خواهشا راهنماییم کنین.ممنون.
مامانای گل سلام .من هم پیش دکتر صفار زاده می رمو الا 4 ماهه هستم.از زایمان طبیعی واقعا می ترسم .خواهش می کنم واقعیت رو بهم بگین.یعنی اصلا درد و مشکلی نداشتین موقع زایمان؟ اینکه میگن بعدش سر درد و کمر درد داره واقعیته؟ خلاصه خواهشا راهنماییم کنین.ممنون.
سلام من الان هفته 36 هستم و فکر کنم ظرف 10 روز آینده زایمانم باشه دکتر من خانم دکتر صفارزاده است و دو روز پیش مطب خانم دکتر بودم و درمورد هزینه پرسیدم گفت چون بیمه نداری و آزاد باید حساب کنی در مطب ازت پول جدا نمی گیرم ولی هزینه بیمارستان عرفان برای زایمان طبیعی بدون درد را گفت 3200 در مورد اپیدورال هم گفت در فاز زایمان دوز اپیدورال را کم می کنند ولی قطع نمی کنند. مهشید جان برای زایمان طبیعی از اپیدورال استفاده می کنند که ربطی به کمر درد و سردرد ندارد. کمر درد و سردرد مربوط به بیجسی اسپینال است که برای زایمان سزارین استفاده می شود و بی حسی را داخل نخاع می زنند.
مهشید خانوم...اگه انگیزه داشته باشی که زایمانت طبیعی باشه هیچ ترسی نداره..و هیچ سردرد و کمر دردی نداره...تو اطاقی که من رفتم 4نفر بودیم فقط من طبیعی بودم و حالم از همشون بهتر بود..تفاوتمون از زمین تا آسمون بود..اونا حتی نمیتونستن روی تخت جابجا بشن...ولی من خودم به تنهایی میرفتم دستشویی.....عزمتو جزم کن...واقعا خاطره انگیز و لذت بخشه..من که پشیمون نیستم..توکل کن به خدا..مطمین باش سزارین خیلی وحشتناکتره...7لایه پوستو پاره میکنن و ...فقط چون بیحسی نمیفهمی..ولی یه عمل جراحی بزرگه...حالا خود دانی...
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
دوستان سلام من هفته 27 هستم و واقعا گیج شدم که آیا زایمانم طبیعی باشه یا سزارین!!! از طرفی هزینه زایمان بی درد خیلی بالاست،آیا بیمارستانی هست که هزینه زایمان بی درد با بیمه باشه؟؟؟؟ یعنی واقعا بعدش سر درد و کمر درپیش نمیاد؟؟؟
من شهریور 88 با دکتر صفار زاده زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان عرفان داشتم. از زایمان طبیعی بدون درد خیلی راضی بودم. اما دکتر صفار زاده 30 دقیقه آخر زایمان اومد و خودتون می دونید که 4 ساعت منتظر دکتر بودن چه فشار روانی به آدم وارد می کنه
بعد از زایمان هم سریع از بیمارستان رفت و یادش رفت که باندی رو که در واژن گذاشته بود در بیاره و من 4 روز تمام درد وحشتناکی داشتم . در بیمارستان هم به هر پرستاری می گفتم که درد دارم و احساس می کنم چیزی داخل بدنم هست بهم می خندیدند
در نهایت بعد از 4 روز متوجه شدم و به بیمارستان مراجعه کردم تا باند رو بیرون بیارن ولی این خانوم حتی حاضر نشد بیاد بیمارستان تا منو معاینه کنه فقط تلفنی باهام صحبت کرد و حتی معذرت هم نخواست
توصیه ام به همه دوستان گل اینه که گول برخورد خوبش رو نخورن. با اینکه 500 هزار تومن پول دستی از من توی مطبش گرفت اینقدر دیر خودش رو به زایمان رسوند و بعدش هم از عجله باند رو جا گذاشت و آخرش هم با برخورد بسیار بد طلبکار شد
سلام دوستان عزیز من تازه عضو این سایت شدم میخواستم اطلاعاتی راجع به این دکتر و بیمارستان عرفان داشته باشم من تو هفته 20 هستم و شمال زندگی میکنم ولی چون اینجا بیمارستانای خوب نداره و منم میخوام زایمان طبیعی بدون درد داشته باشم واونو هم نداره میخوام تهران زایمان کنم واسه همین شدیدا به راهنمایی و کمکتون احتیاج دارم برای انتخاب دکتر و بیمارستان
2706