2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بدون درد - دکتر صفارزاده کرمانی - بیمارستان عرفان

| مشاهده متن کامل بحث + 53124 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
سلام
من یک شنبه میرم پیش دکتر صفارزاده. ببینم بالاخره میتونم دکتری که میخوام رو پیدا کنم.
اگه بشه تابستون اقدام میکنم.
کسی میدونه دقیقا هزینه زایمان طبیعی و سزارین صارم چه قدر میشه؟ منظورم بعد عید و با تعرفه جدید هست.

در ضمن صارم خیلی از ما دوره برعکس میرزا کوچک خان نزدیک خونه است. کسی از اونجا خبر داره؟
یه بار رفتم خیلی قاطی پاطی بود.
یک تجربه تلخ از دکتر آزیتا صفارزاده
یک هفته جلوتر زنگ زدم مطب خانم دکتر آزیتا صفارزاده مثل همیشه وقت گرفتیم که بریم پیشش واسه ویزیت؛ منشی گفت ساعت 2:20 مطب باشید. از طرفی خانمم استراحت مطلق بود و نمی بایست حرکت می کرد. خلاصه وقت ویزیت رسید و با هر مصیبتی بود از شهرستان حدود 3 ساعت تو راه بودیم و رسیدیم مطب؛ با کمال تعجب دیدم کسی نیست، زنگ زدم دکتر گفت اشتباه شده فردا بیاید، حتی حاضر نشد معذرت خواهی کنه، عصبانی شدم، گفت دیگه پیش من نیاید، حالا من موندم و خانم هفت ماهه ام با روحیه خراب تو تهران سرگردون، با هر مصیبتی بود رفتیم پیش یک دکتردیگه گفت خانمت می بایست تو 15 هفتگی سرکلاژ می شده ولی حالا دیگه نمیشه کاری کرد باید توکل کرد.
اینا رو گفتم که واسه شما درس عبرتی بشه و پیش هرکسی که اسم خودشو گذاشته دکتر نرید. به قول معروف مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.
سلام
یک هفته جلوتر زنگ زدم مطب خانم دکتر آزیتا صفارزاده مثل همیشه وقت گرفتیم که بریم پیشش واسه ویزیت؛ منشی گفت ساعت 2:20 مطب باشید. از طرفی خانمم استراحت مطلق بود و نمی بایست حرکت می کرد. خلاصه وقت ویزیت رسید و با هر مصیبتی بود از شهرستان حدود 3 ساعت تو راه بودیم و رسیدیم مطب؛ با کمال تعجب دیدم کسی نیست، زنگ زدم دکتر گفت اشتباه شده فردا بیاید، حتی حاضر نشد معذرت خواهی کنه، عصبانی شدم، گفت دیگه پیش من نیاید، حالا من موندم و خانم هفت ماهه ام با روحیه خراب تو تهران سرگردون، با هر مصیبتی بود رفتیم پیش یک دکتردیگه گفت خانمت می بایست تو 15 هفتگی سرکلاژ می شده ولی حالا دیگه نمیشه کاری کرد باید توکل کرد.
اینا رو گفتم که واسه شما درس عبرتی بشه و پیش هرکسی که اسم خودشو گذاشته دکتر نرید. به قول معروف مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.
2706