2733
2734
سلام دوستان میشه از تجربیاتتون بگید هزینش چقدر میشه شرکتی رو نمیشناسید در این باره کجا ها باید دوربین نصب بشه
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تهران هستم
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
دوربین با کیفیت متوسط رو به بالا دونه ای سیصد هزار تومن در میاد دستگاهش هم حدودا چهارصد پونصد تومن با قابلیت ساپورت 4 تا دوربین... دیگه خودت حساب کن چند تا دوربین میخوای
نـــــه تـــــکپر میخوام نــــه عشق دو آتـــــیشه.... فـــــقط روزای خندیدنامو پس بدید....هــــمین