2733
2739
سلام دوستان من 12 اذر ماه سقط کردم و تا اول دی خونریزی سقط داشتم . از اون موقع تا حالا هم پریود نشدم . میشه کسایی که تجربه دارن بگن بعد از سقط چه مدت به رحمشون استراحت دادن و از کی اقدام مجدد واسه بارداری رو شروع کردن؟
خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستم... خوبی چه جالب منم دقیقا 12 آذر کورتاژ کردم..البته سقطم چند هفته قبلش انجام شده بود ولی کامل تخلیه نشده بود... من دکتر که رفتم واسم یه سری آزمایش خون نوشته و قرار شده بعد از پرید دوم آزمایشو انجام بدم و نتیجه رو براش ببرم... از ابن سینا هم که خواستم وقت بپیرم می گفت باید سه ماه از سقطت گذشته باشه... کلا حداقل سه ماه باید بگذره... هنوز پرید نشدی؟
2738
بچه ها من پلی کیستیکم و پریودم همیشه نامنظم بوده و بیشتر وقتا باید قرص میخوردم تا پریود شم. بارداریم هم با لتروزول و hcg باردار شدم و هفته 6 اینا بود و به تشکیل قلب نرسید خودش سقط شد
خدایا شکرت ...
بهار از ماه بعد اقدام کن چون پلی کیست هستی احتمال اینکه زود جواب بگیره یه ذره کمه.پس اقدام کن
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706