2737
2734
http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=32274&ChatDate=20-11-1393با اجازه مدیر کلوب دعا نویس معتبر هر کی بخواد حاضرم براش برم بگیرم از اون سید
دعای بخت گشایی دعای چله بریدن برای زنان نازا دعای محبت دعای باطل نامه دعای ترس دعای نظر سرکتاب باز کردن اینم شماره09399759188
سلام یسنا جون عزیزم شیراز خیلی بد قلق شدن همش میگن باید دلیل داشته باشی کاری به دکتر نداره عزیزم بیمارستانا اجازه سز بدون علت نمیدن. من خودم سز هستم لگنم کوچیکه .بچه بریچه و جفتم هم رسیده واسه 3 اسفند بیمارستان کوثر سز میشم ایشالا. ایشالا تو هم زایمان راحتی داشته باشی
در اوج یقین اگرچه تردیدی هست،در هر قفسی کلید امیدی هست، چشمک زدن ستاره در شب یعنی، توی چمدان ماه، خورشیدی هست ... خدایا شکرت. دختر کوچولوم رو به تو میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دکترم پروانه سهامی تو خ زند هستش
در اوج یقین اگرچه تردیدی هست،در هر قفسی کلید امیدی هست، چشمک زدن ستاره در شب یعنی، توی چمدان ماه، خورشیدی هست ... خدایا شکرت. دختر کوچولوم رو به تو میسپارم
2728