2737
2739
سلام من یبار دیگه هم تاپیک زدم هیچکی نیومد میخوام بعد از اتمام مرخصی زایمانم مرخصی بدون حقوق بگیرم،چند روز باید برم سرکار؟ چجوری شرایطش
خب برو مرخصی دیگه اومدن سرکار نداره که. خیلی از دوستایه من نه ماهه میرن مرخصی زایمان یعنی شش ماهش با حقوق و بقیش بدون حقوق دیگه البته باید حتما کارفرمات موافقت کنه. برایه سابقه بیمه چند ماهه نیومده هم فکر کنم باید خودت هزینشو بدی. بازم از کارفرمات بپرسی میگن بهت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بچه ها میشه منم راهنمایی کنید لطفا من الان 4 ماهمه تقریبا مرداد زایمان دارم میخوام از آخر اردیبهشت یا آخر خرداد برم مرخصی زایمانولی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ؟ برم بیمه بهشون اطلاع بدم ؟ نامه از پرشکم بگیرم ؟ یا همینجوری برم مرخصی و بعد از مرخصی برم بیمه ؟ نمیدونم بیمه هم سوال کردم مثل آدم جواب نمیدن
رویای من از قدرت اراده ام آغاز شد
2738
عزیزم از تون موقع بری از شش ماه مرخصی زایمانت کسر میشه تا وقتی میتونی برو. باید به مدیر مربوطه خودت بگی که به امور اداری نامه بده که از وقتی مبری بیمه تو رد نکنن تا بعدا تامین اجتماعی پولتو بده
میدونم آریس جان اولش سخته جدایی از بچه البته تجربه من میگه وقتی بچه نه ماهه میشه وابستگیش خیلی بیشتر میشه تازه سن شناخته و من اونقدر که نه ماهگیش و ده ماهگیش اذیت شدم شش ماهگی نشدم. نگاریی فکر نکنم مرخصی زایمانو زودتر بدن چون واسه ما که اینطوره و باید تاریخ زایمانتو و نامه دکترو ببری. قبلش خواسته باشیم بریم مرخصی استعلاجی میشه.
چرا قانون مرخصی زایمان اینه که از قبل یا بعدش میتونی شروع کنی به استفاده منتها اگه یه ماه مثلا زودتر رفتی از شش ماهت کسر میشه باید ۵ ماه بعد زایمان برگردی
2706