2726
نظراتونو بگین دوستان! بعد بچه دار شدن دو حالت داره! من دو تا پست میزارم با هر کدوم موافقین لایک کنین! هرچی به نظرتون میرسه هم بگین! خیلییییییییی دو دلممممممممم! خیلیییییییییییییییییی شرایط کاری من : شغل اداری - دولتی - فعلا قراردادی - درآمد ماهیانه یک و چهارصد تقریبا مادر خودم و مادر شوهرم نیستن که کمک کنن تو بچه داری - و همینطور خواهر ندارم اگر استعفا بدم تمومه و امکان برگشت به کار نیست
حالت اول : بچه نیاز داره مادرش کنارش باشه! مهد گذاشتن بچه اشتباهه! بچه بیشترین زمانش رو تو مهد میگذرونه و تربیتش تقریبا اونجا شکل میگیره! بهتره مادر وقتش رو برای بچه بزاره!
حالت دوم : بچه باید عادت کنه به مهد! زن نباید به خاطر بچه و به بهونه بچه داری از جامعه عقب بمونه و خودشو تو خونه حبس کنه! کار زن اگر خوب و معقول باشه باید به کارش ادامه بده! هرچند بیشتر وقتش رو کنار بچه ش نباشه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینایی که نوشتی خیلی کلیه نمیشه اینجوری برای همه حکم صادر کرد. هر کسی شرایط خاص خودشو داره. باید با توجه به شرایط فرد تصمیم گرفت
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
میزان قدرت بدنی مادر و روحیه اش.......... فاصله محل کلر تا خونه.................. میزان حقوق........................بودن یا نبودن مادر بزرگ و ....................
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
اگر شغل مادر خیلی مهم نباشه یعنی استخدام رسمی نباشه و یا جوری باشه که بعدا بتونه ادامه بده و یا با کنار گذاشتنش مشکل مالی ایجاد نشه بهتره که بمونه خونه لااقل تا یه سن خاصی از بچه نگهداری کنه . اما اگه فرضا مثل من شرایط کارش مناسب باشه و استخدام ارگان دولتی باشه و در آینده بتونه با همون دریافتی به بچه اش کمک کنه خب عقلانیه که به کارش ادامه بده
همسرم شغلش آزاده و درآمد معقولی داره! نه خیلی بالاس درآمدش نه کم مطمئنا پول که بیاد تو زندگی به درد میخوره خوب! ولی میخام ببینم ارزشش رو داره؟ به خاطر یه تومن درآمد اضافه بچه تو مهد بزرگ شه
2706