2726
آره عزیزم عالیه اگه بتونی وقت بگیری88540267
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
سلام . شاید تشخیصش گاهی بهتر از بقیه باشه. اما پولدارش در این زمینه از همه قویتره. سونو گرافی غربالگری از همه گرونتره. 350 تا 400 تومن.حتی اگه مریض خودش باشی. .دیدم یکی از مریض اشو از قبل از بارداری هم پیشش میومدم تا هفته 34 کشوند بعد هم گفت چون تومیخواهی از بیمه ات استفاده نی و پولش دیر به دست من میرسه.من زایمان نمیکنم..بعد 34 هفته. توی اسفند ماه. بیچاره خانمه با اون حالش وارفته بود.میگفت بعد 8 ماه دمه عید بخاطر بیمه مکمل!!!!؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من غربالگری 3 ماه اول رو تو نسل امید انجام دادم ولی بعدش که دکتر پیری رو از سایت fmf جهانی پیدا کردیم کلا همه سونوگرافی هام و مراقبت هام رو پیش ایشون رفتم در موردشون چند نکته میگم 1-اولا نسبتا جوون است و مادر باهاش سریع ارتباط برقرار می کنه 2- فوق تخصص حاملگی پرخطر از کالج سلطنتی انگلستان داره و حدود 5 ساله با همسرشون به ایران برگشتن این رو از ترجمه مدرک دانشگاه خودش و همسرش که اون هم فوق تخصص ستون فقرات هست فهمیدم و از خودشون پرسیدم 3-تنها دکتری هست تو ایران که همه گواهینامه های سونوگرافی فوق تخصصی جنین رو از fmf جهانی دارند این گواهینامه ها چند تا است مثلا nutual transparency یا اندازه گیری چین پشت گردن جنین در 3 ماهگی و یا cervix canal و .... که متاسفانه الان هر دکتری ادعا می کنه باد هست 4- آدم معتقدی به نظر اومد چون حتی سونوگرافی هاش رو هم با بسم الله شروع می کرد ولی قیافش به مذهبی ها نمی خوره 5-تعداد زیادی از مامان هایی که اونجا نشستن زیرنظر دکترهایی هستند که چون دکترشون نمی تونسته تصمیم نهایی و قطعی بگیری دکتر گفته نظر دکتر پیری رو بپرسن 6-برای مرض واقعا وقت میگذاره و سرسری نمی گیره 7- خودش سونوگرافی می کنه و مادر رو برای سونو هی این دکتر اون دکتر نمی فرسته. اون کجا یک دکتر خودش سونو کنه و اون کجا یک دکتر بر اساس سونو دکتر دیگه قضاوت کنه 8-دکتر حنطوش زاده که استاد دانشگاه است و خیلی سرش شلوغه (برای مریض کم وقت میذاره) سونوهای ایشون رو خیلی قبول داشت 9-از همه مهمتر حرفهات بهت آرامش میده هم مهربون و خوش چهره است و هم معلومه حرف که می زنه یه چیزی می دونه و خیالت رو راحت می کنه 10-الکی برای پول آمینو سنتز نمی کنه. یکی از دوستام که پیش یه فوق تخصص می رفت و آمینو کرده بود بچه سقط شده بود و خیلی دپرس بود.معرفی کردم رفت پیش پیری مدارک رو که دید خیلی عصبانی شد گفت این که آمینو نمی خواسته و البته 21 سال پیری به دوستام اجازه بارداری نداد و الام ماه دیگه قراره فارغ بشه 11-بعد از من تا الان 5 تا از دوستام هم پیش ایشون رفتند و همگی به اتفاق ازش راضی بودن و اوناهم خیلی تعریفش رو می کنن معایب: 1-تو مطب زیاد معطل میشی 2-هزینه سونوهاش نسبتا بالاس البته برای سلامتی بچه می ارزه 3-تلفنی قبلا که منشی بر نمی داشت و مجبور میشدم پیغام بگذارم 4-فقط سزارین می کنه البته می گفت خودش طبیعی رو پیشنهاد میده و دو تا بچه های خودش رو هم طبیعی به دنیا اورده لی چون طبیعی خیلی براش سخته و وقت و بی وقت بهش زنگ میزنند خسته میشه و برای طبیعی ماه اخر به یکی از دوستاش معرفی می کنه که دوستام می گفتن خیلی خانم خوب و محترمیه 5-اگر مثلا از ماه 3 به بعد بری قبول نمی کنه تحت نظرش باشی چون history رو نمی دونه ولی برای غربالگری قبول می کنه امیدوارم کمکتون کرده باشم
اگه صهبا نباشه، می خوام دنیا نباشه.
امضاء
مامان صهبا
2728