2726
عنوان

خانمهای خوشپوش راهنمایی میخوام

229 بازدید | 12 پست
چند روز دیگه عروسی دختر دایی مه یه پیراهن استین حلقه ای شیره ای رنگ کتان با گلهای تیکه دوزی شده نارنجی دارم قدش هم بالای زانو هست چون شنیدم داماد هم تو قسمت زنونه هست میخوام یه چیزی بپوشم که پاهام اونقد لخت نباشه رو دستم هم شال میندازم یا یه دکلته کار شده که اونم قدش کوتاه و بالای زانو هست اونو اگه جوراب شلواری ضخیم بپوشم زشت میشه؟
خدایا! تو عشق هستی! بر من ببار و زندگیم را آباد کن! آمین!
اخه خیلی کوتاهه لباسم با پیراهن شیره ای چی بپوشم؟ بعد بارداری لباسای قبلی ام سایزم نیستن فقط همین دوتارو تازگیا گرفتم که اندازه ام هستن
خدایا! تو عشق هستی! بر من ببار و زندگیم را آباد کن! آمین!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جولیا شیره ای: کرمی . عزیزم دکلته مشکی با جوراب مشکی ضخیم خوب میشه اون یکی باید با جوراب رنگ پای ضخیم بپوشی یا پای لخت مشکیو بپوش
............ واسه تغییر هیچ وقت دیر نیستhttp://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1259491&postID=49550032 تاپیک جهیزیه چیا بخریم؟ چیا نخریم؟
اگه شال بندازی بد نیست......... من این جور مواقع خیلی توی دید قرار نمیگیرم که خیلی لخت بودن لباسم جلب توجه نکنه........... چون وقتب داماد توی قسمت خانوم هاست......بیشتر از اینکه داماد خانم ها رو نگاه کنه.......خانم ها به هم توجه میکنند