2733
2734
سلام دوستان به علت اینکه قلب نی نی تشکیل نشد باید باهاش حداخافطی میکردم و اون تو 6 هفته مونده بود و من در 10 هفته بودم خلاصه یه سوال داشتم ، من که مجبور بود نی نی بیاد بیرون با زعفرون و آب زرشک بالاخره یک کم لکه بینی داشتم که دیشب یه لخته سیاه رنگ حدوی یک سانت و نیم شایدم یه کوچولو کمتر با یه پوسته سفید بلند به هم تنیده شده اومد بیرون و کلا تو این مدت نه درد خاصی داشتم ونه الان خونریزی شدید، میخواستم بدونم اونایی که تجربشو دارن این طبیعه آیا اون خودش با محصولات حاملگی بود؟؟؟؟؟ چرا بعدش خونریزی شدید نداشتم؟؟؟؟
منم همینجوری بودم یه لخته اومد بعدم یه چیز سفید رنگ که کاملا واضح بود جنینه البته خیلی ریز بود بعدشم خونریزیم کم بود مثل پریود ولی قبل دفع شدنش دو سه ساعتی درد شدید کشیدم بعدش که دفع شد دردشم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام منم الان هفته هشت بارداری هستم ولی جنین تشکیل نشده وباید سقط بشه میخاستم ببینم کسی بوده که از مسکن استفاده کرده باشه و دردش کمتر بشه من شیاف دیکلوفناک گرفتم ولی نمیدونم تاثیر داره یانه؟
خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم