2737
2734
سلام دوستای گلم. خواستم اینجا نظراتتون رو درباره متخصص نوزادان خوب بگین تا مامانای آینده هم ازش استفاده کنن
خدا شکرت واسه همه لطفهایی که به این بنده حقیرت داری...
اصلا یه چیزی بالاترازدکتره از با یه نگاه تشخیص میده بچه چشه معرکهههه خدا عمر باعزت بده بهش...
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دکتر حسینی تو پیروزی هم فوق العادس سر فرخی مطبشه پرونده که واست تشکیل میده بعد یه مدت حتی تلفنی هم بچه رو ویزیت میکنه چون خیلی خبرس دم و دستگاهشم مثل بعضی دکترا نیس سادس
2738
این دکترایی که میگین مطبشون کجاست وزیتشون چطوره نوبت دهیشون چی ... برا ختنه هم هر کی ادرس دکتر خوب داره بگه حلقه ای البته
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
بچه ها ممنونم. فقط یه سوال دیگه اینکه اصلا هرماه لازمه بچه رو دکتر مخصص چک کنه یا همون مرکز بهداشت هم همین کارو میکنه و کافیه؟
خدا شکرت واسه همه لطفهایی که به این بنده حقیرت داری...
اگر مشکل داشته باشه دکتر خاص میخواد وقتی سالمن دلیل نداره دکتر ببری من العان دارم بهداشت میم برا خودم میبینم بچه هایی رو که میارن پزشک عمومی وزیت میکنه و چک اب انجام میده معاینه میکنه ماه اول هم که دو بار میان بهداشت اگر خدایی نکرده مشکلی باشه تو بهداشت بهت میگن و معرفی نامه میدن ببریش پیش دکتر
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
مامان ٢٠١٤ هر چند من خودم موافق نیستم بچه رو به دکتر عادت بدیم اما فک میکنم تا ٩ ماه یکسال ماهی یکبار پیش دکتر ویزیت بشه بد نیست. تا چهار ماهگی که معمولا چون تجربه کمه خواه ناخواه بخاطر دل درد و ... ماهی یکبارو میبری. به بعدش هم اگه ایشالله کةمشکل خاصی نباشه هر ٢ ماه یه متخصص هم بچه رو چک کنه بهتره. آخه چک کردن فقط قد و ورزن نیست. باید استخوان سر و پوست و گوش و ... هم چک بشه
وقتی عضو نینیسایت شدم تازه مامان بودم؛ الان یک کهنه مامان هستم
2706