2737
2739
سلام مامانا من الان ٣٤ هفته و ٦ روزم با تاریخ پری زایمان طبیعیم باید ٢٥ اسفند باشه اولین بار که پیش دکترم رفتم ماه ٦ گفت اگه سز میخوای باید ١٣ یا ١٤ اسفند بیای اما هفته پیش که رفتم گفت بزا دردت بگیره بعد بیا بعدم گفت سونو اولت میگه ٣٢ هفتته و نباید زودتر از ١٩ اسفند بیای بیمارستانم صارمه ممکنه بخواد تو عمل انجام شده قرارم بده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب معمولا دکترا یه پولی میگیرن تاریخ زایمان سزارینو مشخص میکنن بدون اینکه هیچ درد و استرسی بکشی صبح بلند میشی میری بیمارستان سز میکنی و میای
شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
2731
دکترت کیه؟
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2738
عزیزم دکترا دیگه اجازه سز ندارن در ماه فقط 3 نفر رو میتونن سز کنن این شده ترفندشون که روزی که درد میکشی بری که ماهت کامل شده باشه و بگن نتونست طبیعی بیاره و به خاطر سلامت جنین مجبور به سز شدی........وگرنه جریمه و اخطار و ممنوعیت کار
دوست جونا میشه برا رفع گرفتاریم یه صلوات بفرستین............
چه میدونی دهانه رحمت باز نمیشه، بالاخره اجدادت که سزارین نشدن بنظر من سزارین هم میخوای بشی بذار دردای اولیه ت شروع به به نفع بچه ته
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
دینا جان بیمارستان صارم خیلی پولکی هستن میگک نکنه میخواد تو رو به سمت زایمان در اب سوق بده اون خیلی گرون میشه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2706