2410
2553
وظیفه خودم میدونم که مقایسه به روز خودمو در اختیارتون بزارم! لطفا اگه شمام نظری دارین بگین!
بیمارستان کسری: لابیش و ظاهرش چنگی به دل نمیزنه و اما بخش زنان: فوق العاده بخش زنانش رو پسندیدم! اول اینکه باید بگم این بخش در قیاس با بهمن خیلی کوچیکه اما فوق العاده تمیز و پرسنلش خوش برخورد بودن و منو بردن از نزدیک اتاق خصوصی رو هم دیدم و بعدشم رفتم بلوک زایمان و خانومه جلو پام دمپایی گذاشت و برد همه جارو نشونم داد و یه خانومیم تو اتاق درد بودش! مراحل زایمان رو هم برام شرح داد در حالیکه دیگر بیمارستانها نمیکنن! اتاق دردش 2 تا اتاق 2 تخته است و یه اتاق معاینه اولیه هم داره و اتاق زایمانشم بزرگ و تمیز بود! خانومای ماماش خیلی خیلی مهربون بودن و گفتن اگه دکترت اجازه بده همسرتم میتونه کنارت باشه که دکتر امینی گفت تو اتاق درد اجازه میدم اما زمان زایمان نه!!!!!!!!!! اتاقها: 2تا دو تخته و 2تا سه تخته و 2تا خصوصی که کاملا خلوت بود و باید بگم تو ساعت ملاقات رفتم و با این صحنه مواجه شدم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اما بیمارستان بهمن: ساعت 19 رسیدم اونجا و از بیرون خیلی شیکتر از کسری بود اما برا پارک ماشین ازمون هزار تومن گرفتن و رفتیم داخل ! بلوک زایمان طبقه 2 هستش که اون ساعت مملو از جمعیت بود بیرونش (آقا و خانم) اجازه ندادن برم داخل رو ببینم و پرسنلشم دایم در حال بدو بدو بودن و وقت نداشتن جواب سوالاتت رو بدن! رفتم بخش زنان در طبقه اول: شامل 30 تخت بودش! وارد اتاق اول شدم و همه چی نا مرتب و شلوغ پلوغ بودش! (اتاقهاش 2 تخته است) گفتم دکتر اخلاق نجات بیمار داشته امروز گفتن بله برو انتهای سالن! رفتم و دیدم خانومه سزارینی بوده و همینکه شروع کردم به صحبت کردن چشمتون روز بد نبینه دیدم یه آقاهه که شوهر بیمار بقلی بود اومد داخل (البته پرده کشیده شده بود) کمی صحبت کردم و اومدم بیرون و دیدم وای چقدر سالن شلوغه و آقایون در تردد به سر میبرن ! اونم تو بخش زایمان و در حالیکه هیچکی حواسش به خودش نیست و خودتون بهتر شرایط رو میدونید! یه لحظه گفتم نکنه اینجا اروپا هستش؟! شلوغیشم که بماند و موندم مریضها چطور استراحت میکنن؟ من که اصلا خوشم نیومد!!!
2720
هزینه ها: بیمارستان کسری: طبیعی 3و 800 بدون اخذ فرانشیز سزارین 4و200 اتاق خصوصی :450 شب اضافه بستری: 600تا 700 nicu: یک و هشتصد بیمارستان بهمن رو چون خوشم نیومد اصلا نرفتم سراغ حسابداریش
و اما دکتر: دکتر امینی و اخلاق نجات قابل قیاس باهم نیستن و همونقدر که اخلاق نجات طرفدار طبیعیه بنظرم امینی دلش با سزارینه خداوکیلی اخلاق نجات یه چیز دیگه است اما حیف که زایمان بدون درد نمیکنه حالا میخوام هفته دیگه دوباره برم پیشش و ببینم آیا میشه قبول بکنه و زایمان بدون درد برا من تو بیمارستان پارسیان انجام بده! توکل بخدا خیلی برام دعا کنید!!!!!
راستی امینی داخل مطب خودش سونو میکنه که بنظر من دقیق نیست و وزن نی نی رو هم بهم نگفت مطبش رو بروی کسری است اما اخلاق نجات این تجهیزات رو نداره ولی اخلاق و منشش یه چیز دیگه است!
2714
بوس بوس جون ممنون از اطلاعاتت منم میخوام کسری زایمان کنم به امید خدا تا حالا دوبار هم مورد اورژانسی پیش اومد رفتم بخش زنانش که تحت مراقبت باشم خداییش رسیدگیشون خوب بود. اتفاقا فردا میخواستم برم کسری هم برای سونوی آخر و هم تحقیق در مورد هزینه هاو اینا. راستی اتاق خصوصی رو باید از قبل رزرو کرد یا همون روز؟؟ دکتر منم دکتر محموود مفیدیه و فکر کنم زیر میزی نمیگیره. بسیار هم مهربونه
پسرم، مرد کوچک زندگی من! تمام عشقم در تو خلاصه می‌شود. جان دلم تا ابد دوستت دارم..‌.
بوس بوس جان سلام ممنون از اطلاعاتت خیلی جامع و کامل بود منم اگه یه روز وقت کنم میرم بیمارستان بهمن رو می بینم اگه خوشم نیومد به دکتر میگم پارسیان می خوام برم بیمارستان بهمن نزدیک خونه پدر همسرم ولی هنوز فرصتش پیدا نشده بریم ببینم بیمارستان پارسیان رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی از خانمها میگفت آذر اونجا زایمان کردم راضی بود حالا نمیدونم
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
2706