2410
2553
عنوان

خرید جهیزیه - کمکم کنید.فوریه

8704 بازدید | 81 پست
سلام بچه ها
من هنوز خرید جهازم کامل نشده. تا شهریور وقت دارم.فرصت هم ندارم که برم بگردم دنبال جنس که چی خوبه ، چی بده؟
لطفا تو موارد زیر راهنماییم کنید ( چه مارکی بگیرم؟ چه مدلی ؟ قیمتش چه قدره؟ چند ساله استفاده می کنین؟ ... )

1. گاز رومیزی یا گاز فردار
2. ماکروفر یا سولاردام
3. سرخ کن
4. ظروف چینی دم دستی ( نمی خوام چهار گوش و خیلی ساده باشه ( تک رنگ ) . می خوام شاد باشه) دسینی، دالتون طرح لاله، آرکوپال
5. غذا ساز
6. چای ساز
7. جارو شارژی
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اندیشه جان آخه آشپزخونم خیلی خالی نمیشه. البته جام کوچیکه ولی چون می خوام غذاساز بگیرم، گفتم سرخ کن هم بخرم. برای سرخ کردن کدو و بادنجون به مقدار زیاد خوب نیست؟
2720
سرخ کن که بیخوده من دارم وفقط سالی یکبار به زور ازش استفاده می کنم البته اگه به خورن غذای سالم و کمتر سرخ شده اهمیت میدی
ظروف چیتنی آرکوپال خیلی خوبند هم سبک هستن هم بعد از شستشو لک نمیشن هم جا کم میگیرن من که خیلی راضی هستم اگه بری شوش طرحهای خیلی متنوعی داره من خودم از اونجا گرفتم البته 9 سال پیش و هنوز که هنوزه مدل گل مال خودم رو نه توی مغازه ها دیدم نه خونه کسی
سولار دام رو نمی دونم ولی من از ماکرو فرم خیلی استفاده میکنم و دوسش دارم البته مال من توی جهیزیه نبود و کادو گرفتم
من گاز رومیزی رو ترجیح میدم البته به شرطی که یک فر جدا بگیری وگرنه بدون فر کار ادم راه نمی افته
از من میشنوی به جای سرخ کن یه دونه از این فلیورویو ها بگیر خیلی خوب و مفیده و با حداقل روغن می تونی غذا درست کنی مثلا من بادجان رو فقط با قلم مو روغن می مالم میذارم توش میشه عین بادمجون سرخ شده ... سیب زمینی رو هم همینطور
عزیزم خونه خودمون نیست ولی چون جام کوچیکه خودم رومیزی رو ترجیح میدم. چند سالی اینجا می مونیم. چه مارکی رو پیشنهاد میدی؟
ظرف چینی دم دستی من لومینارک گرفتم از شهروند آرژانتین ولی توی خیابون شریعتی (جنوب به شمال) نرسیده به سید خندان یه فروشگاه بزرگ هست که محصولات لومینارک داره طرحهای شاد... ماله من گرد هست با گلهای نارنجی...

سرخ کن نخریدم چون به نظرم خیلی استفاده نمیشه... ولی خواهرم مولینکس داشت
غذا ساز مولینکس گرفتم البته 17 کاره هست ...
جارو شارژی و چای ساز هم نگرفتم چون ضروری نیست...

من در بستر دلشوره های جوانی، صدای سفید شدن موهایم راشنیدم!
خوب بودجت در چه حده عزیزم؟
من جاروشارژی مولینکس دارم خیلی راضیم.
سرخ کن اصلا کاربردی نیست به نظرم نگیری بهتره.چایساز فیلیپس خیلی خوبه.
ماکروی من سامسونگه خیلی خوبه.من خیلی تحقیق کردم سولاردام فقط تله پوله.همون فرهالوژنه هست که خیلی هم کاربردی نیس برای همین سامسونگ گرفتم.
غذاساز ندارم اما بچه ها تعریف براون رو زیاد میکنن
امیدوارم کمکی کرده باشم
2714
مامان کنجد آرکوپال چه مدلی گرفتی. می تونی برام عکسشو بذاری؟
ماکروفرت چه مارکیه؟ و چه مدلی؟
این فلیورویو که میگی چی هستش؟
سلام
مبارک باشه
خوش بخت بشی
منم دارم جهیزیه میخرم و تا شهریور باید تمومش کنم
من تقریبا همه چیزما گرفتم
در درجه اول به خودت و خانوادت نگاه کن که از چه وسایلی بیشتر استفاده میکنید تو خونه وهمچنین به فضایی که داری
من چندتا از دوستام به جز گاز از هیچ کدوم وسایل برقیشون استفاده نکردن و چندتا دیگه از دوستام میشه گفت از همه وسایلشون استفاده میکنن
پس بستگی به خود ادم داره که چه جحوری راحت تر
من مامانم از سرخ کن گرفته تا توستر و ... از همه استفاده میکنه چون تنوع غذاییمون بالاست و به نظر من غذا ها خیلی بهتر و درست میشن تا بدون استفاده از اماکانات
مرسی بچه ها
مامی امیرحسین یعنی ماکروفر سامسونگ بگیرم می تونم توش کیک و شیرینی هم درست کنم. جوجه چه طور؟ و پیتزا؟
گاز رومیزی خوب قشنگ تر
اگه می خوای گاز رومیزی بگیری به جای ماکروفر سولاردم بگیر که من مارک ال جی بهت پیشنهاد منیکنم جادارتر از ماکروویو و ...
سرخ کن همون طور که گفتی برای کدو بادمجان خیلی خوبه من که بدون سرخ کن حال سرخ کردن ندارم تازه با مایه تابه خیلی بد سرخ میشه و روغن به همه جا میپاشه
و خیلی چیزای دیگه میشه باهاش سرخ کرد

1- گاز فردار بهتره اما اگه گاز رومیزی (که شیک تره )بگیری باید فر برقی هم بگیری...

2-. ماکروفر یا سولاردام ........... سولاردام
3. سرخ کن ......................... اصلا نگیر
4. ظروف چینی دم دستی .......... آرکوپال (که هم هر وقت خواستی میتونی زیادترش کنی هم میشه توی مایکرو فر وماشین ظرف شویی بذاری وچیزیش نمیشه)
5. غذا ساز ......... مولتی کوییک براون ( که هر جزء دیگه ای هم که بخواهی مثل رنده برقی میتونی جداگانه بهش اضافه کنی. با یه هزینه کمتر)
6. چای ساز ........ من که خیلی از طعم چایی چای ساز خوشم نماد اما اگه خواستی بگیری مدل ایستاده که تقریبا شبیه سماوره بگیر
7. جارو شارژی.... برای من که خیلی کاربرد نداره ..
بیا ره توشه برداریم....
2706