2726
عنوان

خرید جهیزیه - کمکم کنید.فوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 8706 بازدید | 81 پست
جارو شارژی دلفینی که گفتم منظورم این شکلیه .مارکش هم فرق نمیکنه کلا افتضاحه این شکلیا رو نخر.
http://www.technoav.com/fa/pages/models.aspx?pid=9
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بودجه بندی من اینجوری شد :

لوازم برقی :
یخچال فریزر دوقلوی سیلور سامسونگ : 1.800
لباسشویی 7 کیلویی سیلور درب استیل ال جی : 700
ظرفشویی سیلور ال جی : 800
سولاردم سیلور ال جی : 550
گاز رومیزی ایتالیایی : 600
اتوی تفال : 150
جاروبرقی بوش : 300
پلوپز : 100
زودپز : 100

سرویس چوب :
مبل : 1.300
میز جلومبلی : 300
جارختی جاکفشی : 250
کتابخونه : 150
سرویس خواب : 600
ویترین : 350

فرش : 1
پرده : 1
خوشخواب : 300
روتختی : 300
سرویس حمام دستشویی : 100

وسایل آشپزخانه :
قابلمه چدن : 300
چینی مهمان زرین : 250
چینی دم دستی زرین : 150
آرکوپال 6 نفره : 50
قاشق چنگال : 100
سرویس حبوبات و سیب زمینی پیاز : 100
کریستال : 500
خرده ریز : 500
دکوری : 500
خوراکی : 200
هزینه داماد : 500

راستی اگه حتما میخوای سرخ کن بخری میتونی از این کوچیکا که میگن مینی سرخ کن بخری هم ارزونتره هم کمتر روغن میبره.اما من کلا با سرخ کن مخالفم.

مبل هم زیر 1 میلیون بگردین گیرتون میاد من الان تو اینترنت این سایتو پیدا کردم .مبلهاش شیکه و خیلیهاش قیمتاش مناسبه.http://moblkhakpor.ir/index.php?route=product/product&path=48&product_id=87
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
نگو باران جون عوضش همونایی رو گرفتی که دوس داری ولی از این به بعد دست به عصا راه برو چون واقعاً خرج زندگی بالاس و پس انداز کردن سخت تا حالا مجرد بودیم تونستیم پس انداز کنیم از این به بعد هزار جور خرج داریم
قربونت عزیزم حدود 5/13 شد باران جون باقی پولامو میخوام طلا و سکه بخرم بدم خانوادم کادوهای درشت سرعقد و پاتختی بهم بدن (یا یه حلقه شاباش با تراول) که کلی به چشم میاد و آخرش هم مال خودمه و پول وسیله خونه ندادم
2706