2737
2734
عنوان

بچه ها یه لحظه بیایننننن لطفااا

258 بازدید | 13 پست
من 30ام زایمان میکنم.چهل بچه می افته 10فروردین.هفت تا خواهرشوهر دارم.ما مادر شوهرم اینا میشن هشت تاخانواده.من بااون اوضام فقط میخواستم برم مادرشوعهرم روز عید ببینم بیام؟ شماباشین میرین بایه بچه و اون اوضاع خونه ی هفت تا خواهرشوهرتون؟تورو خدابگیننننننن
مهربانم شبها آمدند و روزها سپری شدند

و تو همان خوب دیروزی ...
نمیدونم والا چی بگم من بودم نمیرفتم اونا هم درک میکردن
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعتی بدکه نیست امسال حونه ی خواهرشوهرانریمومیخوام ببینم ذلیل قاتع کنندست؟فردا بازم حرف درمیارن

و تو همان خوب دیروزی ...
2728
روز اول که میری خونه ی مادرشوهرت خواهرشوهرات نیستن ؟ که بگی این بشه به حساب عید دیدنی و دیگه نری خونه هاشون. بچه خیلی اذیت میشه ازین ور به اون ور. تازه عید هم هست و فصل آلرژی
i was a stranger in my own skin
چرا خوب حدقلل 2.3تاشونو میبینیم.ولی واقعا میخوام نرم.ومیخوام بدونم به نظرتون دلیلم قانعشون میکنه یانه

و تو همان خوب دیروزی ...
2738
بله که قانع کننده اس اون روز خودت نمیتونی خوب حرکت کنی خخخخخخ البته اگه سزارینی باشی انقدر سختت هست که همه متوجه میشن ...
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نه فقط خونه مادر شوهر برو یقیه رو نرو
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود