2733
2739
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1065230&PageNumber=1
جنگل فقط سوختنی نیست...خوردنی هم هست...من 1جنگل چوب سادگی ام راخوردم. میشه برای شفای برادرزاده ی 2 سالم یه صلوات بفرستید؟
شاید دعای شما مستجاب شه و هرجی زودتر خوب شه. تورو خدا دعا کنید براش. کیانا ی ما خیلی کوجیکه، تحمل این همه درد رو نداره. واسش صلوات میفرستید؟ هر نفر صد تا.
جنگل فقط سوختنی نیست...خوردنی هم هست...من 1جنگل چوب سادگی ام راخوردم. میشه برای شفای برادرزاده ی 2 سالم یه صلوات بفرستید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی مهناز جونم بارداری حتما مستجاب میشه دعات سر زایمانت هم یادت نره تورو خدا ایشالله خودت هم سالم زایمان کنی هم خودت سالم باشی هم خانوادت
مرسی فرشته جون فقط ببخشید میپرسم 100 تا میفرستی؟ آخه میخوام آمار دستم باشه واسه این میپرسم
مرسی فرشته جون فقط ببخشید میپرسم 100 تا میفرستی؟ آخه میخوام آمار دستم باشه واسه این میپرسم
2738
2706