2737
2739
جنگل فقط سوختنی نیست...خوردنی هم هست...من 1جنگل چوب سادگی ام راخوردم. میشه برای شفای برادرزاده ی 2 سالم یه صلوات بفرستید؟
شاید دعای شما مستجاب شه و هرجی زودتر خوب شه. تورو خدا دعا کنید براش. کیانا ی ما خیلی کوجیکه، تحمل این همه درد رو نداره. واسش صلوات میفرستید؟ هر نفر صد تا.
جنگل فقط سوختنی نیست...خوردنی هم هست...من 1جنگل چوب سادگی ام راخوردم. میشه برای شفای برادرزاده ی 2 سالم یه صلوات بفرستید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید دعای شما مستجاب شه و هرجی زودتر خوب شه. تورو خدا دعا کنید براش. کیانا ی ما خیلی کوجیکه، تحمل این همه درد رو نداره. واسش صلوات میفرستید؟ هر نفر صد تا.
2731
مرسی مامان صدرا جون ایشالله خدا صدراتو واست صحیح و سالم نگه داره