2726
عنوان

تو خوب بودی...

1706 بازدید | 76 پست
آپلود عکس تو خوب بودی خوب خوب آنقدر پیش این و آن از خوبــــــــی هایت گفتم که وقتی سراغت را می گیرند زبانم میگیرد بگویم..... . . . . شهیـــــــــــــــد شده است چطور میشود لبخندت را فــراموش کـــــرد... پی نوشــــت: این تاپیک سیاسی نیست... دوست ندارم بحثی درش باشه صرفـا به یاد شهدا زده شده.. ___________ دل گویه بالا به یـــــــــاد شهید خرازی هســـت شادی روح ایشون وهمه شهدا صلواتی قرائت کردید پستم را لایــــک کنید. مرجع کد آهنگ
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
ساقی جان شهدا که باقی هستند و به اون جایگاه اصلی اشون رسیدند شکی در این نیست ان شالله امام زمان میاد.. و همه کاستی ها و اون عدالت اصلی به دست صاحب اصلی اش تحقق میابه..
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس کجـــایی علمدار .. فرمانده عملیات کـربلای 5.. اسفند ماه نزدیکه.... به سالگردتـــ ... چیزی باقی نمانده. این سخنت چه زیبـاست : همواره سعی‌مان این باشد که خاطره شهدا را در ذهن‌مان زنده نگه داریم و شهدا را به عنوان یک الگو در نظر داشته باشیم، که شهدا راه‌شان، راه انبیاست و پاسداران واقعی هستند که در این راه شهید شدند... ما لشکر امام حسینیم، حسین‌وار هم باید بجنگیم، اگر بخواهیم قبر شش گوشه امام حسین را در آغوش بگیریم، جز این نباید کلامی و دعایی داشته باشیم که «الّهُمَّ اجعل مَحیایَ، مَحیا محمدّ و آلِ محمد و مَماتی، مَماتَ محمّد وَ آلِ محمد»
آپلود عکس
باز هم میگویم نمیتوان لبخندتـــــ را فرمواش کـرد تا عمق جان این لبخند حک شد...
الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
2706