2703
2553
بالاخره بعد کلی تحقیق کاربری به نام زهره گفت که تو قم عکس رنگی با بیهوشی میندازن منم رفتمو خیلی راحت اینکار انجام شد از دکتر مقدس زاده متخصص بیهوشی که فوق العاده ادم مهربونی بودن تشکر میکنم که باعث شدن من واقعا از استرس دور بشم واقعا عالی بودن دستشون درد نکنه و تمام مسولین برای عکس فوق العاده مهربون بودن واقعا ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عاطی جون خوشبحالت منم از زهره جون پرسیدم و میخوام بیام انجام بدم...من هم یکبار رفتم ولی نتونستن از عکس بگیرن برای همین دنبال همچین جایی بودم
بر هر كسی كه می‌نگرم در شكایت اسـت در حیرتم که گردش ِ گردون به کام کیست؟
2714
یه نفر که حتما لازمه باید بالاسرت باشه پاهاتو نگه داره البته پارچه رو پاهاته ابروت نمیره من مامانم بود و یگفت اگه نگه نمیداشتم پاهاتو جمع میکردی اونجا قمه عزیزم مرد نامحرم عمرا بهت دست بزنه فکر میکنم لازمه مگه اینکه چاره ای نباشه خانما بلندت کنن
دکتر بیهوشی مرده اما دکتری که عکس میگیره خانومه به من حتی گفتن مانتوتو درنیار چون میگم اونجا قمه و به این چیزا اهمیت میدن پارچه انداختن رو پام دکتر بیهوشی بالا سرم بود چیزی نمیدید حتی مامانم گفت بیهوش شدی رفت دستیارش که خانوم بود ایستاد دا اسپ.ک.لوم بزارن دوباره برگشت
2706