2733
2739
دیشب یه بی بی چک گذاشتم دوخطه البته باخط یکم کمرنگ صبح رفت آز دادم الان زنگ زدم گفتن مثبته بعد 48 ساعت دوباره تکرار کن تا مطمئن تر بشی خدایا شکرت آخه دوتا سقط داشتم اصلا باورم نمیشه هرکی میاد توروخدا یه صلوات بفرسته شاید با دعاهای شما نی نی واسم موند
میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی یه خانوم بود ختم قران وصلوات گذاشته بود امروز میخواست بره مشهد حرم امام رضا ختمو تموم کنه من حاجتمو گرفتم خیلی ممنونم هم از امام رضا هم ازون خانوم اسمش یادم نیست
2731
سلام ارزوجون مبارک باشه خیلی خوشحال شدم ایشالله اسمان هم مثبت باشه
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2738
سلام آیدا جون خوبی دیدی مثبت شد وای خدایا انشالله واسه آسمانم زودی مثبت بشه واسه هرکس که خدا یه نی نی بهش بده و سورپرایزش کنه
تبریک ویژه خانومی اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم انشااله سالم وسلامت نی نی نازتوبغل کنی
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ آرزوووووووووووووووووووووووووووووو مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
فقط ارزوجون حالاکه خدااین نعمتوبهت داده مواظبش باش استراحت مطلق کن خودتومن خودم نه ماه تمام درازکشیده بودم اذیت شدم ولی ارزش داشت ایشالله صحیح وسالم بیادبغلت
2706