2737
2739
وقتی میگن انرژی روزانه مورد نیاز ۲۰۰۰ تا ست به کالری یا کیلو کالریه اگه کالری مثلا رو بیسکوییت نوشته صد گرم ۴۰۰کیلو کالری جریان چیه این یعنی ۴۰۰۰۰۰کالری یعنی غذای200 روز!!!!!!!!!!!!!
یعنی صد گرمش حدود 400 کالری داره باید ببینی وزنه خود بیسکویته چقدره .... حدودی می تونی کالری بسته رو حساب کنی
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از متخصص تغذیه اینو سوال کردم هر دو به کیلو کالری هستش ولی یه وقتا به جای کیبو کالری اصطلاحا میگن کالری منظورشون همون کیبو کالریه همیشه نباید تبدیل به کیلو کنیم خودمون. یعنی نباید در ۱۰۰۰ ضرب کنیم کلا هر وقت جایی اطلاعات تغذیه ای میدن چه رو بسته مواد غذایی چه محاسبه کالری مورد نیاز حتی اگر اصطلاحا بگن کالری منظور همون کیلو کالریه ... یعنی نیاز شما ۲۰۰۰ کیلو کالریه و اون بسته هم صد گرمش اونقدر که روش زده کیلو کالری داره. تنها کاری که شما باید بکنین وزن کردن مواد داخل بسته و محاسبه کالریش در واقع همون کیلو کالری که اصطلاحا میگیم کالریش با توجه به  میزان کالری صد گرمش هست که گاها میزان وزن بسته هم درج میشه روش