2737
2739
زنداداشم بعد از دو تا سقط الان 8 هفته بارداره...ارهاش خونش منفیه و برا داداشم مثبت....هفته پیش لکه بینی داشت ولی ما نمیدونستیم که در صورت لکه بینی باید رگام بزنه ....فقط استراحت کرد تا امشب که خونریزی داشت و مجبوری رفت سونو و قبل از موعد ویزیت شد...دکترش نصف آمپول رگام تجویز کرد براش...الان س.الم اینه با وجود یه هفته اخیر تو تزریق رگام مشکلی نی نی رو تهدید میکنه؟؟؟؟ایشالا هفته بعد باز میره ویزیت شه...
ای کاش ...وقتی خدا در صحرای محشر بگوید چه کردی ؟ یوسف زهرا بگوید منتظر من بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هفت ماهگی ترزیق کردم یکی هم موقع زایمان برام زدن یادتون باشه حتما موقع زایمان براش بزنن که برای بچه بعدی به مشکل نخوره ان شالله صحیح وسالم به دنیا بیاد
بی قرارم اقاجان خسته م دل شکسته م میشود لحظه ای میهمان ایوان طلایت باشم؟
2731
عزیزم منم ۷ ماهگی زدم ولی اگه بچه هم خون مادرش باشه موقع تولد به مادر دیگه رگام نمیزنن اگه هو خون پدرش باشه باید موقع تولد به مادر بازهم رگام بزنن
اشتباهم این بود هرکجا رنجیدم خندیدم
سلام منم تو سیزده هفتگی خونریزی داشتم یه رگام کامل زدم
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
2738