2726
میخوام بدونم نوع زایمان(طبیعی یا سزارین)به برگشتن سریعتر اندام به قبل بارداری تاثیر داره?
بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همیشه هم صادق نیس. تو هر کسی فرق داره من طیعی بودم دو ماه بعد وزنم کامل برگشت. کمی شکم داشتم که اونم به مرور آب شد. البته من اصلا استعداد چاقی ندارم
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
ممنون مامان آرشام.من میخوام طبیعی زایمان کنم اونم فقط به دلیل برگشت به اندام قبلمه.اگه بدونم با سز هم میشم مثل قبل سزارین رو انتخاب میکنم.موندم چیکار کنم
بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
ثنا جون کلاخ زمان زایمان طبیعی هورمونهایی ترشح میشه که بدن زودتر به حالت طبیعی برمیگرده و رحم زودتر جمع میشه...من قصدم طبیعیه به نظرم نهایت یه رپز درد ارزششو داره به اون همه عوارض
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
اشتباه تایپی بود منظورم یه روز بود....خخخ
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
2706