2726
ممنونم از کمکتون ...
امروز که محتاج توام جای تو خالیست ،فردا که بیایی به سراغم خبری نیست ،از من خبری نیست ،در خانه کسی نیست ...
اگه رنگ پلاستیکه باپاک کن
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
اگه رنگ روغن یاکاغذه با دستمال مرطوب ویکم ریکا
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی فرورفتگی ایجاد نشده اما یه جاهایی مداد رو خیلی فشار داده !
امروز که محتاج توام جای تو خالیست ،فردا که بیایی به سراغم خبری نیست ،از من خبری نیست ،در خانه کسی نیست ...
شیطونه میگه دست نزنم تا ۲۲ اسفند که کارگر میاد واسه تمیزی عید !!! به نظرتون تاثیری توی موندگاری یا تثبیت رنگش داره !؟ دستام درد میکنن و اصلا تمایل ندارم ازشون کار بکشم تا عید
اصلا جدیدا این پسر من یک کارایی میکنه که توی این ۲ سال و هفت ماه عمرش تا حالا انجام نداده !!!
2706