2733
2734
دخترم هفت ماشه سه روزه لثه بالاش متورمه از دیشب دیگه سینه منو نمیگیره ... با گریه سرشو بر میگردونه ... چیکار کنم؟ کسی تجربه ای داره؟
قبل از شیردهی به لثه هاش ژل مخصوص کودکان بزن ،اون موقع دردش اروم میشه و خوب میخوره !
امروز که محتاج توام جای تو خالیست ،فردا که بیایی به سراغم خبری نیست ،از من خبری نیست ،در خانه کسی نیست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستان ، صدور بیمه عمر و آتیه کودکان امر بسیار مهمی ست که در حال حاضر بیش از 40 درصد کودکان این بیمه نامه را دارند و پیش بینی میشود تا پنج سال آینده 80 درصد والدین این بیمه نامه را برای تامین آینده مالی فرزندانشان صادر میکنند ، یعنی از هر سه تا دوست فرزند شما دوتاشون این سرمایه گرانبها رو دارند ، فقط با پرداخت ماهی بیست هزارتومن فرزند شما آینده مالیش تامین میشه ، شما با پرداخت ماهی بیست تومن بعد از سی سال مبلغ نیم میلیارد و پانزده میلیون تومان برای فرزندتان پس انداز کردید و با پرداخت ماهی 50 هزار تومن بعد از سی سال با سود 20 درصد یک میلیاردو صد و چهل میلیون تومان برای فرزندتان پس انداز کردید . ما این نوع بیمه نامه را صادر میکنیم . سوالی بود پیام بدید.