2733
2734
دیفن باخا باید چجوری نگهداری بشه؟ اخه یه جا رفتم تو سایه هم بود خیای قشنگ بود ولی مال من برگاش بعضی وقتا زرد میشن و میفتن.چرا؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آب زیاد بهش نمیدی؟ زمستونا آب خیلی کمتر نیاز دارن....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2738
ببین اینو از سایت پیدا کردم: زرد شدن برگ‌های زیرین و ایجاد لکه‌های قهوه‌ای در لبه برگ: عامل آن آبیاری بیش از حد نیاز است. برای رفع آن باید اجازه دهید سطح خاک بین 2 آبیاری خشک شود، سپس مقدار کمتری از حد معمول به آن آب دهید.... . .
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
سلام عزیزم شاید این حرفموقبول نکنی منم اول باور نمیکردم ولی جواب گرفتم.دیفن باخیای منم دقیقا اینجوری میشد خالم گف یه ظرف بزرگ زیر گلدون بذارتوش کودشیمیای سیاه بریز گلدونو بذار توش هم رشدش زیاد میشه هم برگهاش زرد نمیشه ..منم همین کارو کردم نتیجه داد.گلدون من سفالیه اگه گلدونت پلاستیکیه زیزشو سوراخ کنی هم میشه
منم داشتم برگاش یکی یکی زرد شد وافتاد یک گلدون پرازفیتونیا هم داشتم توی نت خوندم آبی که تخم مرغ توش آبپز شده واسه گلا خوبه یه روز بهش دادم فردا صبحش همه برگها پژمرده شدن وفرداش خشک شدن مونده بودم از تعجب چطور در عرض مدت کوتاهی همشون خشک شدن............
سلام عزیزم شاید این حرفموقبول نکنی منم اول باور نمیکردم ولی جواب گرفتم.دیفن باخیای منم دقیقا اینجوری ...

کود شیمیایی سیاه از کجا بخرم

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2706