2737
2734
سلام خانوما.کسی تجربه مصرف فلوکستین در بارداری داره ؟بچه تون به دنیا اومد سالم بود؟راهنماییم کنید.وسواس فکری شدید دارم و مجبورم فلوکستین مصرف کنم.با دوز 10 یه ماهه شروع کردم ولی تاثیری نداشته سونو انومالی رفتم همه چی خوب و عالی بود .4 ماه و نیم هستم.الان میخوام با نظر دکترم دوزش رو بالا ببرم 20 مصرف کنم ولی می ترسم.
اگر بعد از هر لبخندی خدا را شکر نمیکنید حق نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید.
دکتر زنان و روانپزشک که میگن اشکالی نداره .ولی خب من خیلی می ترسم.خیلی سعی کردم بدون دارو مقاومت کنم ولی نمیشه .خیلی در عذابم.تو رو خدا برام دعا کنید.
اگر بعد از هر لبخندی خدا را شکر نمیکنید حق نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست عزیز نگران نباش اولا که اکثر داروها تو 3 ماهه اول خیلی خطرناکن که شما این دوران رو رد کردین دوما:من خودم هم حاملگی قبلی افسردگی شدید در حد مرگ داشتم که متاسفانه دکترم چیزی حالیش نبود و تا آخرش با زجر دووم اوردم. سر این حاملگی هم از روز اول افسردگی دارم و دکترم برام فلوکستین نوشت وتاکید کرد نگران نباش اصلا ضرر نداره ولی از جایی که ویار سختی داشتم و همش بیمارستان و زیر سرم بودم اکثرا بی حال بودم و نیازی نشد بخورمشون
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
مامان نیلو جون الهی قربونت برم.فلوکستین با دوز چند برات نوشته بود؟ایشالا که زود خوب میشی.دیگه چیزی نمونده که به سلامتی فارغ بشی.
منم سیتالوپرام خوردم تو بارداری دومم واولی هم سرترالین خوردم دوتا دختر باهوش هم دارم نترس فلوکستین هم از گروه همین قرصهاست و مشکلی واسه بچه بوجود نمیاره با خیال راحت بخور به دکترت اعتماد کن
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
منم بخاطر گریه زیاد وافسردگی شدید مجبور بودم بخورم بچه هامم به لطف خدا سالمن
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
2738