2733
2734
عزیزم من یه روز رفتم به سیما ببینم چی به چیه ؟ کدوم دکترش خوبه؟ یکی دو تا مریض بودن ازکار دکتر جعفری خیلی تعریف میکردن. ولی نرخهاش خیلی بالاست . بالاتر از دکترای دیگه . منم منصرف شدم راستش. من برا تزریق چربی میخواستم برم.
عزیزم من یه روز رفتم به سیما ببینم چی به چیه ؟ کدوم دکترش خوبه؟ یکی دو تا مریض بودن ازکار دکتر جعفری خیلی تعریف میکردن. ولی نرخهاش خیلی بالاست . بالاتر از دکترای دیگه . منم منصرف شدم راستش. من برا تزریق چربی میخواستم برم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
این خانوم به اصطلاح دکتر یه جلاد به تمام معناست. بله قیقا دارم در مورد دکتر (حیف اسم دکتر) فاطمه جعفری که تو به سیماست صحبت میکنم. اولا این خانوم با یه داروخونه توی خیابون ونک دستش تو یه کاسس. هر چی آشغال گیر میاره از اونور میاره میده به این مریضای بیچاره. چند وقت پیشم بیمارستان پارس بودم دیدم یه دختر خانوم تقریبا 24 ساله حالش خیلی بده و داره همش میگه تقصیر جعفری به سیما بود. رفتم باهاش صحبت کردم گفتم چته گفت مریض دکتر فاطمه جعفری بودم اونم 2 سال ( ببینید چقدر جلاده) بهش قرص ضد بارداری واسه جوشای صورتش داده دختره بیچاره خونش اونقدر غلیظ شده بود که همونجا گفتن باید 6 ماه بستری شی. باید مادرشو میدیدن یه زن سالخورده چادری که از ظاهرش معلوم بود از دار دنیا هیچی نداره. من پیش هر دکتر پوستی رفتم سرگذشت این دختر بیچاره رو گفتم. توی همکاراشم همه میدونن چه تاجریه. خودش عین مهتابی میمونه از بس برق میزنه بعد مثل آدم یه راه حل واسه مریضاش نمیذاره. همه باید برن نسخه های میلیونیشو تهیه کنن تا خانووووم بعد2 سال بگه خب بهتر شدی. منم بیمارش بودم فقط 1 بار رفتم پیشش. دفه اول نسخم شد 700 هزار تومن(این مال سال 91 هست) که توی دو بار داروهامو تهیه کردم که اونقدر تاثیرش جزئی بود که کاش نمیرفتم یکی از دوستامم که همون موقع رفته بود پیشش نسخش شده بود 1میلیون و 350هزار تومن که از همون داروخونه نوین که تو ونک برگشته بود به سیما که خانم دکتر اینا خیلی گرونن یه چیز دیگه بده گفته بود برو سی گل بزن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این خانومو یکی از همکارام به من معرفی کرد. ولی دوستان اصلا پیشش نرید. تمام قرصها و داروهایی که بهتون میده میزنن جای دیگتونو ناقص میکنن. تا اونجایی که یادمه اون دختره هم قرار بود ازش شکایت کنه. امیدوارم دولت یه فکری به حال این جلادای تاجر کنه که دارن با جون مردم بیزینس میکنن.
برای جای جوش و برداشتن خال .....یه دکتر معرفی میکنم: دکتر فطین : هفت تیر خ غفاری. شماره اش رو پیدا کنید.عالیــــــــــــــــــــــه . بخصوص برای برداشتن خال. من به سیما پیش دو تا دکتر خیلی معروف رفتم که راضی نبودم. به خدا چون سرشون شلوغه وقت نمیذارن. تاجرا میرن سراغشون دارو میدن که بفروشن به مردم. داروهاشون خیلی گرون تموم میشه. برید پیش این دکتر با یه هزینه کم صورتتون مثل اینه میشه. سنش هم زیاده. من چون خیلی در این راه سختی کشیدم دارم صادقانه میگم . قصد تبلیغ هم ندارم. پیش هر کس خواستید برید ولی به خدا دکترای خیلی معروف خیلی کم وقت میذارن. خیلی داروهای گرون میدن. چون تاجرا شناساییشون میکنن داروها رو با کمیسیون بالا میدن بهشون خدا تومن تموم میشه برامون. من رفتم به سیما داروهام پونصد تومن شد خب برا من که کارمندم خیلی سنگین بود رفتم پیش فطین شد چهل تومن. به خدا از نتیجه هم راضی ام.
منم شنیدم پوست خود جعفری مثل آیینه میمونه. خیلی هم گرون فروشه ولی من به همشون شک دارم. داروهاشون فقط به قصد تجارت به فروش میرسه. داروخانه به سیما داروهاشون رو میده...آخه چه خبر ه که در یه ویزیت نزدیک نیم یا یک میلیون پول دارو بدیم.

دکترای پوست اینطورین که اگه خوب باشن و 4تا مریض داشته باشن ، به سرعت تغیر رویه میدن :

یا یه مرکز و کلینیک راه میندازن و چندتا دکتر نوچه توی مرکزشون هست که اونها ویزیت میکنن و خوده دکتر معروف فقط خدمات پر پول انجام میده مثل لیزر و.. مثل دکتر باریک بین و دکتر نیلفروش زاده که توی تلویزیون میان میگن علت جوش باید مشخص بشه بعد که میری توی مطبشون میگی پوست شروع میکن به نوشتن نسخه پر از لوسیون نه آزمایش هورمونی نه آزمایش خون و هیچی تو هوا

به هر حال بهترین کار اینه برید پیش دکتری که کارش خوبه ولی هنوز به پادشاهی نرسیده
مثل دکتر باریک بین وقتی توی بیمارستان لقمان ویزیت میکرد سال 91-92 ، الان ببینید جاش کی اومده مطمئن باشید چون آموزشی هم هست و ریز مییشن روی شخص و مشکلش ، وقت میزارن .

دکتر پوست من کارهای عملی را در کلینیک به سیما انجام می دهد، در غیاب ایشان دو بار از خانم دکتر جعفری وقت گرفتم و این نکات به نظرم قابل گفتن است:

دومین و آخرین مراجعه ام سال ۹۷ بود که هایفو انجام دادند که برخلاف نظر همه بسیار دردناک بود با وجود اینکه کرم بی حسی مالیده بودم و آمپول بی حسی به تمام صورتم تزریق کردند.

پنج میلیون تومان پرداختم. همزمان خانم دیگری با کمتر از نصف این مبلغ هایفو انجام دادند در به سیما با یک آقای دکتر که کاش قبل از انجام هایفو متوجه می شدم. ( متاسفانه به خانم دکتر جعفری گفته بودم خارج از ایران زندگی می کنم و نهایت سو استفاده را کردند و بیش از دو برابر قیمت از من پول گرفتند)

پانصد هزار تومان از مبلغ را نقد دریافت کردند و الباقی را به دو یا سه شماره کارت بنام افراد گوناگون!! هیچ رسیدی هم برای مبالغ پرداختی و‌خدمات انجام شده به من ندادند. 

یک نسخه برای من نوشتند و مثل بار قبل توصیه اکید کردند که حتما از داروخانه مرکزی ونک تهیه کنم. تنها علتی که به ذهن می رسد مشارکت این خانم دکتر و داروخانه است و منافع مشترک احتمالی!!  قیمت اقلام حدود دو میلیون تومان شد و فقط کرم ضد آفتاب، کرم روز، کرم دور چشم، ژل شست و شوی صورت و کرم ضد لک و ... بود ، از یک مارک ایرانی ناشناخته که در قشم تولید می شود به اسم MQ که مبادا این مبلغ گزاف را برای این کرم های بی خاصیت بپردازید !!!

صورت خودشان مثل روح سفید و رنگ پریده است و از خانم دکتر دیگری در به سیما پرسیدم گفتند از بس زینک اکساید می مالد!!

خانم دکتر جعفری را توصیه نمی کنم، هیچ یک از دو باری که به ناچار به ایشان مراجعه کردم، با صداقت و اخلاق پزشکی برخورد نکردند.

2706