2737
2734
میخوام بدونم نتیجه چی بوده وآیا درست دراومده
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظر منم تست جوش درست نیست برای خیلیا کف کرده پسر بوده برای خیلیا کف نکرده پسر بوده ولی تست نمک انگار درسته
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
یه تاپیکی بود درمورد تست نمک برای خیلیا درست دراومده بود برای هرکی ابر اومده بود پسر بود
خوب به من گفته بودن کف نکنه یعنی دختره اما بچه ی من پسره. اما یه تست زدم واقعا درست بود همیشه تا ماه اخر انجام میدادم خیلی کیف میده قبل حمام و بعد حمام باید دور شکمتو با متر اندازه بگیری اگه زیاد شد پسره اگه کم شد دختره.
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
2738
آخه اون اندازه گیری تو حمام بیشتر برای ماه های آخره که جنسیت هم معلومه
نیکولو جون تو یه لیوان جوش شیرین میریزی روش ادرار میکنی کف کرد دختره کف نکرد پسره
2706