2733
2734
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=929001 آلبالو8 پست ها : 3854عضویت:1393/4/21 1393/5/17 - 6:11 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] چند سال پیش یه قسمتی از موهای پام رو با موچین برداشتم و زنجبیل خمیر شده گذاشتم و یه مقدار موند دیگه مویی از اینجا درنیومد ولی هیچ وقت حوصله نکردم ادامه بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
زینب جان من وخواهرم استفاده میکنیم من چندبارموهای رولبموباژیلت زدم و30دقیقه گذاشتم خداروشکرالان ندارم خواهرم پاهاش پرموبودباایپلیدی میزنه وچندبارگذاشته الان تک وتوک شده وکل صورتشم گذاشته مونداره کنارشقیقه هاش به یکبارزدن ازبین رفت. صورتومیسوزونه بعد10دقیقه خوب میشه واصلاجوش نمیزنی بخاطرزنجفیل که طبعش گرم میگم.بابندوایپلاسیون وموم که ازریشه درمیادزودترازبین میره تازه من خودم باژیلت زدم اینقدرتاثیرداشت یکباربزنی نتیجشومیبینی. بعداصلاح من پودرزنجفیل باکمی ابخمیرمیکنم میزارم وتاسه روزادامه بدین هرروزبزارین خیلی خوب.
سلام. مهوش عزیز من توی نت سرچ کردم، نوشته شده ک زنجبیل برای رشد مو خوبه و مو رو تحریک میکنه برای رشد. من هم بعد از دیدن کامنت تو ۳ روز از زنجبیل برای موهای بدنم استفاده کردم ولی بعدش احساس کردم رشدش بیشتر شده.
من استفاده کردم واسه موهای صورتم جواب گرفتم الان زاحت شدم اما بازم میزارم واسع خوشگلی پوستمو خوب میک ...

من موهای صورتم با بند اصلاح کردم و تا یک هفته روزی یک ساعت گذاشتم پودر زنجبیل خمیر شده رو صورتم بمونه

و بعد چند هفته باز همین روال تکرار کردم

اما بازم در میاد

شما چطوری استفاده کردین؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706