2733
2734
سلام به دوستان عزیز من 20 بهمن زایمانمه و نمی دونم که بیهوشی کامل بگیرم یا بی حسی موضعی . سر دختر اولم بیهوشی کامل بودم ولی تا ساعتها گیج و منگ بودم . برا این یکی صحبت کردم با دکترم میکه اپیدورال خوبه چون عوراضش واسه بچه هم کمتره و بچه سرحال تره ولی بعد واسه دوختن جای عمل یه بیهوشی عمومی خفیف میدن . حالا میخوام بدونم این درسته که اپیدورال بعدا کمردردهای مزمن میاره یا اینکه نه ؟ کسانی که تجربه اش رو داشتن راضی بودن ؟
ببین دومی بهتره من تجربه هر دو رو دارم و لذت دیدن بچه اون موقع خیلی خوبه ولی اگه از کادر بیهوشی و دکترش مطمئن باشی از سوزن نازک استفاده کنن و بلد باشن هیچ عوارضی نداری
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بیهوشی کامل بهتره وموضعی دچار کمر درد میشی.من سزارینی بودم.
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺
2728
سلام الناز عزیزم ، خوبی ؟ وای بابا شماها کجایین ؟ الینا جون خوبه ؟ ( فکر کنم الینا بود دیگه ؟ ) آره عزیزم ، دختر دومم 1 هفته دیگه به دنیا میاد . منم خیلی خوشحال شدم دیدمت . از مامانای دی 90 که دیگه خبری نیست .
2738
خوب اینجوری که اکثر دوستان میگن ظاهرا بی حسی خیلی بهتره . منم همش ذوق دارم این دفعه به دنیاا که میاد ببینمش . فکر کنم موقع زدن آمپول نباید اصلا حرکت کرد . فکر کنم اونایی که درد دارن تکون خوردن موقع بی حسی ؟ نگار جون پس چطوری بچه رو بغل کردی و شیر دادی ؟
جزیره جون خیلیل خوبه که شما تجربه هر دو رو داشتی . شما هم تا چند ساعت تکون نخوردی ؟ وقتی بچه رو آوردن تونستی بلند شی و شیر بدی ؟ سر درد نداشتی ؟ من بیمارستان رسالت زایمان دارم .
مبارک باشه عزیزم به سلامتی منم تقریبا ازشون بی خبرم بعضیهاشون تو وایبر گروه تشکیل دادن فقط با بعضیهاشون مثل پگاه و مصی و مهبا تلفنی رابطه دارم اسم اون دخترت فکر کنم کیانا بود درسته؟این یکی رو چی میخوای بذاری؟ آره دختر من الیناست آمادش کردی برای ورود خواهرش؟
ببین من خدایی بی حسی خیلی خوب اصلا عوارض نداشتم راحت بچه رو شیر دادم خیلی بهتر از بیهوشی کامل بود سرحال تر بودم راحت تر بلند شدم فقط سعی کن دو سه ساعت اول سرتو از روی بالشت بلند نکنی یعنی اینکه به ستون فقرات فشار نیاد
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!
مرسی جزیره جون از راهنماییت خیلی استفاده کردم . الناز جون آره اولی کیانا این یکی نیکا . آره خداروشکر منتظر اومدنشه و ظاهرا که حسادت نمیکنه تا بعدا ببینم چی میشه .
2706