2733
2734
اخبار این چندروزه چندبار گفته؟کسی دقیق تر اطلاعی داره؟
دعا کنید من و شوشو به آرزوهامون برسیم ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سقف وام بانک مهر ایران 10 میلیون بود .. ولی من چهار ماه پیش از یه شعبه سوال کردم گفتن بخشنامه دادن که بیشتر از 8 میلیون ندین !! حالا که اعلام کردن 15 میلیون حتما بهشون بخشنامه میدن که بیشتر از 10 میلیون ندین !!!!!!
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
به هر ایرانی 15 تومن وام 4 درصد بدون سپرده و بدون نیاز به ضامن کارمند رسمی میدن جوک سال 94 هم ساخته شد عزیزم باورت میشه این دولت به ایرانیها این جوری وام بدن اینا بارانه مون رو قطع نکنن وام 4 درصد سود پیشـــــــــــــــکششون
2738
اینا فرمالیته میگن که مردم نگن دولت به فکرشون نیستن وگرنه همه میدون که از اول بهمن تا 15 اردیبهشت جلوی تمام وامهای کلیه بانکا گرفته و بسته میشه بعدم قراره بانک مسکن یه وام 80 میلیونی بدن برا مسکن و خونه اونم تازه اونای که قبلا گرفتن دیگه نمیتونن کل 80 میلیون رو بگیرن
خالی بندی باور نکن بانک رفاه روی خونه80 میلیون وام تعمیرات میده ولی 2 ساله باید برگردونی اینجا تنها بانکی یه که تو این شرایط سریع وام میده اینم بگم که درصدش بالاس
خدایا یعنی میشه منم مامان شم . . . .
2706