2737
2734
سلام من خیلی دلم میخواد بینیمو عمل کنم اما اطرافیانم میگن خیلییی درد داره، خیلییی و البته برای همیشه مواظبت میخواد برخییی هم میگن پشیمون میشی و از این حرفااا نظر شما که جراحی انجام دادید چیه؟ واقعا انقدر سخته؟ راستی من 2 تا کوچولو دارم اگر دوباره برگردید عقب باز عمل میکنید؟ لطفا اگر جراح خوب تو کرج سراغ دارید معرفی کنید، ممنون

اگه نیاز داره حتما عمل کن سختیش یه مدت کوتاه عوضش کلی اعتماد به نفس میگیری

دکتر اکبر اعتمادی  عالیه حتما ببین کاراشو

آدرس کلینیک : فلکه ۲ صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بلوار اباذر پایین تر از پردیس زندگی 

شماره تماس : 09934620340

https://jarahanebini.com

این پیج اینستاشون میتونین نمونه کاراشونو اینجا ببینید

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
بینیم استخونیه، نسبتا سایزش خوبه، اماااااا یکوچولو قوز و افتادگی داره، که باعث میشه توی عکسام خیلی بد بشم راستی اگر الان یه درصد نیست شدم بدونید شارژ نتم به پایان رسیده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترس نداره عمل کن ،برو قسمت عمومی ،تاپیک جراحی بینی مشورت کن ،فقط باید دکترت خوب باشه ،اگرم بینیت گوشتیه دکترت به بینی گوشتی وارد باشه ،حتما نمونه کار ببین از چند تا دکتر
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"
2731
اتفاقا تو تاپیک عمل بینی هم چند باری رفتم ولی انقدر مطالب زیاده و تجربیات متفاوت بدتر گیج میشم. هر بار سعی میکنم چند صفحه رو بخونم اینم بگم یکی از دوستام چند سال پیش دکتر توفیقی براش عمل کرده عالیه بینیش اما گویا کسی خیلی نمیشناستش اینجا
من عمل کردم دکترم گوش و حلق و بینی بود نه زیبایی خیلیم بینیم طبیعی شده مشکل تنفسیم اصلا ندارم البته به خاطر انحراف عمل کردم اما راضیم دردم نداره مطمئن باش از زایمان راحت تره یه مدت مراقبت میخواد و حواست به بچه هات باشه صدمه نزنن بعدش واقعا حس خوبیه شرمنده کرج نیستم که دکتر پیشنهاد بدم
لـبـخـ:)ـنـد مـی زنـم کـسـی نـمـی دانـد در دلـم چـه مـی گـذرد ! مـی دانـی؟ ادای ِ آدم هـای ِ قـوی را درآوردن درد دارد ! [ایـسـتـادن پـای ِ دیـوانـگـی هــایــت ، درد دارد !] [×زنــــدگــــی درد دارد ... !×] ฯคŞค๓iຖ
2738
شک نکن دودل نشو من 17سالم بود عمل کردم با این ک مشکل ظاهری جدی نداشت الان خداروشکر میکنم ک عمل کردم دکتر خوب انتخاب کن یه مدت تو مطبا برو بیمارارو ببین بعدشم با خیال رااااحت برو عمل کن
لـبـخـ:)ـنـد مـی زنـم کـسـی نـمـی دانـد در دلـم چـه مـی گـذرد ! مـی دانـی؟ ادای ِ آدم هـای ِ قـوی را درآوردن درد دارد ! [ایـسـتـادن پـای ِ دیـوانـگـی هــایــت ، درد دارد !] [×زنــــدگــــی درد دارد ... !×] ฯคŞค๓iຖ
چه خوب با اینکه سنت کم بود اما هنوز راضی هستی با دوتا بچه خیلی برام سخت مطب گردی، اما سعی میکنم به چند تا دکتر که تونت دوستان معرفی کردی برم. شانس من اکثرا تهران هستن، فعلا باید دنبال چند تا دکتر خوب باشم.
پرستارا میپرسیدن چند سالته چقد هول بودی انقد از ذوق میخندیدم تعجب میکردن اگ تصمیمت جدی شد بازم تاپیک بزن حتما میام بهت تجربیات بعد عمل میگم چندتا دکترو خوبو انتخاب کن بیمارای همونارو ببین بیش از حد وسواس نشون نده یه ضرب المثلی میگن موش تو کاسه ادم وسواسو میوفته یه همچین چیزی ب چیزای مثبت فکر کن واست پیش میاد
درد که نداره فقط دو سه روزی که تامپون داخله بینیه سخت میگذره و باید صبور باشی چون ماههای اول ورم داره باید تحمل کنی تا ورمش بره و فرم بینیت مشخص بشه باید خودت قبل از عمل بدونی چه مدلی میخوای و دکتری که بتونه اون مدل رو دربیاره رو پیدا کنی عجله نکن و خوب درباره دکترت تحقیق کن من که پشیمون نیستم
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
دکتر من نذاشت نظر بدم گفت خودم میدونم چه مدلی بهت میاد تا الانم هرکی دیدم گفته چقد خوبه همه میپرسن عمله یا بینی خودت دکتری ک منو عمل کرد دقیق یادم نیس عصر همون روز یا فردا صبحش گفت تامپونو در بیارن اصلا از اون چیزایی ک بعضیا تعریف میکنن خیلی طولانیه هرچی میکشن تموم نمیشه و درد داره تو بینیم نذاشته بودن
آخییی عزیزم چه بامزه تعریف کردی یاسمین جان، بازم مرسییی عزیزم بهانه جان من بینی طبیعی دوست دارم، واز اینکه چشمام و بازکنم و کبودی صورت ببینم میترسم. امیدوارم منم عمل کنم و هیچوقت پشیمون نشم
2706