2726
سلام ممنون میشم دکتر خانم و خوش برخورد و مهربان باشه.آخه دکترم البرزی هست می خوام تغیرش بدم خیلی بد اخلاق و بی تفاوت هست برای 6 ناه بهم دارو داده نه سونویی نه چیزی کلومیفن روزی سه تا هیچ اثری نداشته تا خرداد هم بم نوبت نمی ده.
روز به روز به باردارشدن نزدیک و نزدیک تر میشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم دکتر ثریا سمندی توو خیابون ملاصدرا هم دکتر خیلی خوب و ماهریه. دکتر فرهناز رضاییان هم توو معالی آباد دکتر خوبیه.
دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
سلام عزیزم، من دکتر ژاله رنجبر و بهت پیشنهاد میکنم،،، هم با تجربه اس، هم خیلی خوش اخلاق و پر حوصله است مطبش هم ،،، معالی آباد ،،، برج پارمین هست،،،، نتیجه میگیری 100 در 100،،،، دکتره خودمم هست
با اجازه ی صاحب تاپیک😊 من لباس زیر میفروشم با قیمتهای بسیار ارزان در حد عمده،،حتی ارزانتر،،، خوشحال میشم به تاپیکم سر بزنیدhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1064240&postID=41543205 این هم شماره تماسمه،،، واتس آپ اد کنید،، 09331555338
سلام پیش دکتر محمدرضا عالم زاده برو، خیلی باتجربه هست، دور و بری های من هر وقت مشکلی دارن که دیگه ه ...

سلام،میشه ادرس دقیق ایشونو به من بدید؟کجای چهارراه ملاصدرا هستند؟

باز میشه این در، صبح میشه این شب،صبرداشته باش♡
2706