2726
عنوان

+18 این سوال بدجور ذهنمو مشغول کرده

991 بازدید | 21 پست
من یه سقط داشتم الان هم سه ساله منتظرم احساس میکنم حجم و حرکت منی.شوهرم خیلی کمه حجمش شاید 3_4 سی سی حرکت هم مثل اشک چشم
خدایا به خاطر همه الطافت شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید شما حرکت اونا رو چه جوری تشخیص میدی؟؟؟ حجمشم بستگی به زیاد و کم ارضا شدنش هم میتونه داشته باشه این موارد باید حتما دکتر تصمیم بگیره
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!
2728
خوب بگو باشه میریم دکتر اگه اون گفت تو سالمی و از اضافه وزن من هست من لاغر میکنم اگه هردو مشکل داشتیم هردو درمان میکنیم اگرم از تو بود باز مشکلی نیست درمان میکنیم
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!
زری جون اگه دوست داشتی دوای گرم + گرده نخل نر رو امتحان کن خیلی تاثیر می گذاره خیلی عالیه اگه هم نمی تونی گیر بیاری سفارش بده تا از سایتم برات بفرستم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
زری خانم یه ازمایش خونگی بهت میگم انجام بده دقیق نیست اما حدودی درسته.قدیما که این ازمایشا نبود بکار میبردن. یه لیوان اب کنارت بزار موقع نزدیکی همسرت منی رو تو ظرف اب میریزه اگه رد اب موند حرکت نداره اگه سریع رفت پایین و ته نشین شد مشکلی نداره مابین هم که شد یعنی یکم مشکل داره حرکتش.خانومی 3 4 سی سی اوکی هست مشکل نداره.موفق باشی اما بدون اتلاف وقت دنبال درمان باش
خدایا شششکر...
2706