2737
2734
عنوان

از زن برادرم متنفرمممم

1966 بازدید | 71 پست
خیلی نامرده واقعا دلمو شکوند من عاشق بچه برادرمم اونوقت امروز داشتم باش بازی میکردم اونم داشت میخندید ذوق میکرد بهم گفت حالا خودتو خیلی شیرین نکن تا بوده خاله از عمه عزیز تر بوده خانواده مادری هم از خانواده پدری!!!!شوک شدم از این همه بچه بودنش که بی دلیل اینو گفت و این همه سطحی نگریش که یه حرف مسخره رو اینطور تعمیم داد و از این همه بد دلیش که ادم مهربون هیچ وقت این حرفو نمیزنه چطورایرانیا به همچین مرز بندی هایی رسیدن؟؟؟این بچه خودشم پسره بعدن که زن گرفت یعنی خودش خانواده پدری نمیشه؟این اسماا از کجا اومده؟هر خانواده پدر ای مادری هم به حساب میاد این اسما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟چرا وقتی با هم مشکل دارن(که ما نداریم)بچه هارو وارد بازی میکنن؟چرا همش میخوان خانواده خودشونو عزیز کنن برا بچه؟چراااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ای بابا مال ما هم شدید این طوره وحشتناک ولی من ازش متنفر نیستم دلم براش میسوزه که این قدر ..
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2738
یعنی من دلم میره برا اینکه یه کادو برا بچه بگیرم ولی میدونم کادو را نداده میندازه دور. چند بار امتحان کردم.
بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
برادرم را که نگو جوری ترسونده که جرات نمیکنه تو یه مجلسی میاد به من سلام کنه یا پیشم بشینه اگر ایشون متوجه نباشه یه حالی از من میپرسه وگرنه فقط سلام من نه ساله این رفتار را تحمل میکنم . چند سال هم هست سر بچه شون. ددلم میسوزه برا بچه یعنی بخاطر اینکه بچه اذیت نشه همش طرف مامانش را میگیرم.بچه خودشو میکشه پیش من باشه ولی نمیذاره منم همش میگم عمه جون باید به حرف مامان گوش بدی چی کنم؟
من هنوز داداشم دوماد نشده
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2706