2733
2734
عنوان

خانومای چادری بیاین بگین....

1527 بازدید | 80 پست
خانومای چادری شما از چه رنگهایی واسه لباستون استفاده میکنین که هم خوشتشیپ باشین، هم جلف نباشه؟ میخوام لباس عید بخرم نمیدونم چه رنگی یا چه مدل لباسی انتخاب کنم. هر لباس بیرون هم خونه. کمک کنید.
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ
من چادری نیستم ولی به نظرم رنگای شاد برای روسری مثل سبز پسته ای - نارنجی - آبی آسمانی و ... قشنگه کیف و کفش یکرنگ مانتو متناسب با رنگ روسری
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
لباس تو خونه که خوب میتونی هر رنگی دوست داری بگیری
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوساله ازدواج کردم ،پارسال بخاطراینکه خونواده شوهرم عذادار بودن لباس تیره گرفتم .امسال میخوام یه لباس خوشگل و خوشرنگ بگیرم. موندم چه مدل و چه رنگی باشه
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ
قربونت برم لیلی جان...ایشالا تو هم به همه ی آرزوهات برسی
2738
میدونم شماها سلیقتون عالیه واسه همین میخوام نظرشمارو هم بدونم
من برای مانتو که خودم اکثرا مشکی و قهوهای اما شال رنگ شاد و سنگین دوست دارم،،مثلا یاسی و سبز تیره
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
بعضی ها روی رنگ هاخیلی حساسن ولی من همه رنگ می پوشم امسال مانتو چه رنگی بگیرم خوبه؟
وانیا آخه شال با چادر خوب نیست کلا من شال را برای مناسبتهای رسمی مثل عید دوست ندارم
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
LILIچرا فکرمیکنی خوب نیست؟
بانو عنابی که مده میتونی روسری و مانتو را تن عنابی انتخاب کنی با کیف و کفش قهوه ای بگیری
2706