2733
2734
نوع زایمانتون رو بگید و سن و جنسیت نینی . . . من زایمان طبیعی میخوام 28 سالمه نینی هم دخمل هستش ...
1393.11.19 ساعت 2:56 دقیقه صبح ... بهترین لحظه زندگی م ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیدا انیل یعنی چی ؟اسم لطیفیه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
قشنگه ایشالله زایمان راحتی داشته باشی فقط عکس بگیر من عکس ندارم از بادراریم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
توروخدامنم دعاکنید براهمه مریضا خصوصا بیماران سرطانی دعاکنید
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
سلام
خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است... صبرش تمام شده است ... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است.. خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب!
2706