2737
2739
نمیشه قانون کلی داد تک فرزندی یک مزایایی داره،،چند فرزندی هم همیجور هردو هم معایبی دارن هر خانواده ای با توجه به شرایط روانی و تربیتی و اقتصادی و سنجیدن معایب و مزایا باید با شرایطشون انتخاب کنند
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تک فرزندی در خانواده های که توان روانی ندارند از واجباته،،در خانواده ای که توان اقتصادی نداره از واجباته خانواده پر تنش همون یکی هم زیاده اما اگر شرایط همه جور محیا باشه مسلما چند فرزندی با فاصله مناسب بهتر از تک فرزندیه به نظرم
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
2728
الان مشکل اینکه دولت به طور کلی تشویق به فرزندآوری میکنه در حالی که باید این هدفمند باشه همینجوری که یک عده نیاز به تشویق برای افزایش جمعیت دارن یک عده نیاز شدید به جلوگیری از فرزند آوری دارند به نظرم تو خانواده هم یک عده تا4بچه هم توان تربیتی و روانی و اقتصادی رو دارن یک عده از پس یکی بر نمیان اما تو جامعه ما برعکس شده اونا که باید بیارن یکی دارن و اونا که باید نیارن 4تا دار سیاست ها داره چپه عمل میکنه
ببخشید من داغ دلم تازه شد چقدر حرف زدم
2738
لیدا من اگر شوهرم بزاره 3تا میخوام که نمیزاره
وای نه من یکی بسمه چون من بارداری خیلی سختی داشتم دکترم گفت دومی خطرناکه
قیز نه گوزل تـئلین وار داغ دان اوجا ائلین وار تورکو دانیش اوتانما بال دان شیرین دیلین وار http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1071074&PageNumber=1
2706