2726
ممنون از تک تک شما دوستان ، هرگز فراموشتان نمیکنم و دعاگوتونم... دوستهای مجازی مهربانم... مادرم راحت شد ... فردا تشییع جنازه پیکر مادر عزیزم هست.. خو اهش میکنم فاتحه بفرستین خدا عزیزانتونو حفظ کنه متاسفانه نمیتونم تایپ کنم...خدانگهدارتون
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
نار بانو نهههههه. دبروز با یکی صحبت مامانتو میکردیم.وای نمیدونم چی بگم. خدا صبرت بده
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای اشکم دراومد... خدا رحمتش کنه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
الهی که خدا صبرتون بده روحشون شاد . خیلی ناراحت شدم عزیزم اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
pخدا رحمتشون کنه عزیزم من همیشه بهت سر میزدم خاله منم دقیقا بیماریه مادرتون رو داشت و علایم و مراحل هردوشون دقیقا شبیه هم بود خاله منم هفته قبل فوت شدن خیلی خیلی ناراحتم اونم سه تا بچه داره دختراش یکی 27 و یکی 24 و تنها بسرش هم 26 ساله هست خدا به همتون صبر بده بچه های خاله من هم تا آخرین لحظه کنار مادرشون بودن همه جوره و خیلی قوی بودن شما هم قوی باش عزیزم دخترش تازه عروسه
عزیزم داشتم میرفتم این تاپیک دیدم واقعا نمیدانم چی بگم واقعا سخته البته ایشون راحت شدن و مطمئن باش روحشان قرین در ارامش خواهد بود عزیزکم تسلیت من پذیرا باش
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
واااای نازبانو جون تو فکرت بووودم تسلیت میگم عزیزدلم ... درسته درد بزرگی نصیبت شده ولی به این فکر کن که مادر عزیزت دیگه درد نمیکشه ... همین باعث ارامشت میشه نازبانو جون بهشت جای مادرت عزیزم ...
!53v45 (رمز گاوصندوقمه) ادرس بدم ؟
2706