2733
2734
دخترم جملات زیاد در طول روز میگه اما معلوم نیس چی میگه (دادوبینو مادیبا ادی....)خیلیم نامشخص صحبت میکنه نگاه میکنه تو صورتم انگار ک خیلی حرفا با هام داره اما همشون نامشخص اند چیکار باید بکنم? صحبت هم باهاش زیاد میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر منم 18ماهشه نزدیکه 30/40کلمه بلده هر چی میگم تکرار هم میکنه اما جمله نمیگه در حد دو کلنه مثلا نمامان لالا مامان نمنون یعنی ممنون و .. چون الان تو این مرحله تا همین حد طبیعیه حرف زدنشون انتظار نداشته باش برات بشینه حرف بزنه قشنگ
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
2728
انتظار دارید بچه ١٨ ماهه بره پشت تریبون سخنرانی کنه!!!! خوب همینقدر باید حرف بزنه دیگه داره سعی میکنه بعد یکی دو ماه حرفاشون مفهوم بیدا میکنه دختر من ١٨ ماهگی بیشتر از ٦٠ تا کلمه میکفت رنگو صدای حیوون و از این جور چیزا تازه مهد هم میرفت همینجور قاطی پاطی حرف میزد معلمش فکر میکرد به زبون ما داره حرف میزنه گفتم نه بی مفهومه الان سه سالشه به هر دو تا زبون تسلط داره یخورده فعل و فاعلا رو قاطی میگه متاسفانه انگلیسیش بهتر از فارسیشه و این مشکل ساز خواهد شد ولی تا دو ماه دیگه بچه هاتون بلبل میشن هر روز کلمات جدید یاد میگیرن
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2738