2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مبارکت باشه درسته تا یکم بزرگ شن سخته ولی هرچی فاصله سنی بچه ها کمتر باشه بهتره ایشاالله به سلامتی دنیا بیاد منم دخترم 3 سالش که بود فهمیدم باردارم الان تازه دو ماهمه میدونم سختی میکشم ولی برای دخترم خوشالم که تنها نیست دعا کنید نی نی منم به سلامت دنیا بیاد
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
منم دخترم دو سالش بود دومی و باردار شدم.و الان دومی دوماهه که به دنیا اومده.خیییلی سخته ولی این‌که دیگه تنها نیستن.قبلش هم وقتی دختر اولم یک سال ۴ ماهش بود حامله شدم که قلب نداشت کورتاژ کردم.اون موقع دکتر بهم گفت تا آخر ماه ۴ حاملگیت می تونی شیر بدی
مبارکه...منم شرایطشو ندارم اما آرزپمه باردار باشم.دخترم تنها نمونه...اگه بدونی فاصله سنی کم چقدر برای بچه هات خوبه پامیشی نماز شکر میخونی...
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    
2706