2726
سلام خوبید دوستان؟ میشه لطفا از نشانه های قیل از موعد بارداریتون بگید؟ آیا تغییری در رفتار و خلق و خو هم داشتید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزان خواستم از علائم بارداریم در روزهای قبل موعد پری بگم: پ من 28 روزه بوده .............. تقریبا یک هفته مانده به موعد پ ؛؛؛ حدود 7 شب یکهو بشدت حس خستگی کردم.خستگی بسار شدیدعجیب بی سابقه که ساعت 7 تا 9 شب رو مجبور شدم بخوابم.تا الان ک در ماه 3 هستم هنوز همینم ............... من همیشه از 10 روز مانده به پ ؛درد سینه داشتم....ولی اون ماه اصلا درد سینه نداشتم.(البته در ماههای عادی دیگری هم پیش اومده بود که گاها تا یک روز مانده به پ دچار درد سینه نشوم)ولی ماه مورد نظر اصلا درد سینه نگرفتم.و درد سینم بعد از فهمیدن بارداری شروع شد ...................... خیلی عذر میخوام دوستان....تقریبا از یک هفته مانده به موعد پری...ادرارم زیاد شد...تکرر ادرار آن هم با مقدار زیاد...مثلا روزی 8 الی 9 بار ادرار داشتم تا الان که در ماه 3 هستم هنوز هم همینم ........................... بازم خیلی عذر میخوام ادرار صبحگاهی من بوی تندی میداد...بوئی انگار که عفونت ادراری داشته باشم.ولی عفونت ادراری نداشتم ............................ غیر عادی ترین مورد که شک خودم رو بر انگیخت که معمولا کسی براش پیش نمیاد ؛؛؛؛ قولنج بسیار شدیدی ک در پشتم میکردم.تقریبا از یک هفته مانده به موعد پ انگار درون بدنم و بین استخوانهام هوای شدیدی رفته بود...همسرم که آرام قولنج پشتم را میگرفت قرررررررررررررچ قررررررررررررررچ صدا میداد .......................... موهای پای من در سه چهار روز مانده به موعد پری شکل سیخ سیخی عجیبی گرفت.انگار موهای پام تعجب کرده باشه! عمودی شده بود.سیخ سیخ شدن موهای پاهایم مثل همیشه نبود.خیلی تابلو سیخ زده بود بالا!!! :) ................................ تخمدان راستم کمی منقبض بود.البته من انقباضات تخمدانی ام را هر ماه متوجه میشم.میفهمم کدوم سمت تخمدانم فعاله...ولی این انقباض را در روز 13-14-15 -16 پ حس میکردم...منتها ماه مورد نظر انقباضات تخمدان راستم تا موعد پ ادامه داشت.البته خفیف بود ولی میشد فهمید ......................... کمر درد, ایستادن و ظرف شستن باعث ایجاد کمر دری مشابه کمردرد پ در من میشد(یک هفته مانده به پ)؛؛؛این کمر درد طبیعی نبود.... .................. در لحظه ی موعد پ بمدت دو سه ساعت کمردرد و دل درد شدید مخصوص پ را کشیدم ولی از پ خبری نشد ..................... دیگه همین ها بود.دوستان من نسبت به بدنم خیلی دقیق میشم که این کشفیات رو میکنم....ولی در مجموع میخوام بگم باردار شدن ممکنه هیچ حسی در شما ایجاد نکنه به امید مادر شدن همه ی آرزومندان